گلکسی نوت 7 به اسکنر عنبیه چشم خواهد شد.

گلکسی نوت 7 به اسکنر عنبیه چشم خواهد شد.

وب‌سایت‌های Zauba و TENAA، که به ترتیب متعلق به کشورهای هندوستان و چین هستند، در افشای مشخصات گجت‌ها پیش‌ از رونمایی رسمی ید طولایی دارند. یکی از جنجالی‌ترین گجت‌هایی که این‌روزها تیتر تمام خبرگزاری‌ها را به خود اختصاص داده گلکسی توت 7 است. فبلت پرسروصدای سامسونگ با اسنکر عنبیه چشم این‌بار در Zauba خودنمایی کرده است.

طی یک‌سال گذشته شایعات زیادی درباره استفاده از این اسکنر در گوشی‌های مختلف به گوش می‌رسید تا اینکه مایگروسافت گوی سبقت را از دیگران ربود و از آن برای تشخیص عنبیه چشم کاربر و بازکردن قفل گوشی در پرچمدارانش، Lumua 950 Xl و Lumua 950، استفاده کرد. البته کمپانی‌هایی نظیر ویوو، فوجیتسو و آلکاتل نیز در محصولاتشان این اسکنر را به کار برده‌اند، اما شهرت هیچ‌کدام به پای مایکروسافت یا کمپانی‌های جهانی نمی‌رسد. خبر خوب برای طرفداران سامسونگ این است که ظاهرا غول کره‌ای نیز اسکنر عنبیه چشم را در دل گلکسی نوت 7 قرار داده است.

Galaxy_Note_7_Leaked

همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، یک دستگاه نوت 7 با شماره ساخت SM-N930F از مبدا ویتنام به مقصد هندوستان وارد شده و نام آن نیز در وب‌سایت زائوبا قرار گرفته است. این خبر در حالی منتشر می‌شود که روز گذشته تصاویری از نوت 7 در حال استفاده از این اکنر افشا شد که با وجود این اسناد می‌توان حضور اسکنر مذکور را در پرچمدار فبلت‌های سامسونگ قطعی دانست. همان‌طور که می‌دانید،گلکسی نوت 7 در تاریخ 12 مرداد رو نمایی خواهد شد.

فراموشی رمز عبور
×

عضو هستید؟ اگر نه ثبت نام کنید

فراموشی رمز عبور
ثبت نام در مبیت
×

علاقه‌مندی‌ها