گلکسی نوت 7 مشکل قرارگیری برعکس S Pen داخل گوشی رفع کرد

 گلکسی نوت 7 مشکل قرارگیری برعکس S Pen داخل گوشی رفع کرد

پارسال سامسونگ از گلکسی نوت ۵  همراه قلم S Pen بازطراحی شده‌ای رونمایی کرد. مهم‌ترین تغییر قلم، مربوط به مکانیزم خارج کردن آن از داخل فبلت نوت ۵ بود، به این ترتیب که سامسونگ بخش انتهایی اس-پن را کلیک‌پذیر کرده بود و با فشردن آن، قلم از داخل گوشی خارج می‌شد. اما طراحی اس-پن یک ایراد بزرگ داشت، این قلم به صورت برعکس نیز در محل قرارگیری خود جای می‌گرفت، این موضوع سبب شد که بسیاری از کاربران سهوا به محل قرارگیری اس-پن آسیب برسانند.

در این محل، سنسورهایی تعبیه شده است که وارد یا خارج شدن قلم را به گلکسی نوت ۵ اطلاع می‌دهد. با صدمه دیدن سنسورهای یاد شده، بسیاری از قابلیت‌های اس-پن نیز از کار می‌افتادند. این موضوع به مشکل بزرگی برای سامسونگ بدل شد، اما خوشبختانه امسال در گلکسی نوت ۷ شاهد رفع آن هستیم.

سامسونگ در نسل جدید گلکسی نوت، محل قرارگیری اس-پن را بازطراحی کرده است. بنابراین در گلکسی نوت ۷ امکان جای‌گیری برعکس اس-پن در محل مربوطه وجود ندارد. روشی که سامسونگ برای حل این مسئله به کار گرفته، راهکاری ساده است که نیاز به بازطراحی اس-پن را از بین می‌برد. بنابراین این بار کاربران، چنین مشکلاتی را با گلکسی نوت ۷ تجربه نخواهند کرد. اس‌-پن جدید با فریم نوت ۷ هم‌تراز است و امکان قرار دادن برعکس آن در داخل این فبلت وجود ندارد.

فراموشی رمز عبور
×

عضو هستید؟ اگر نه ثبت نام کنید

فراموشی رمز عبور
ثبت نام در مبیت
×

علاقه‌مندی‌ها