امتیاز بگیرید

اگه همین الان پنج امتیاز داشته باشید و از مبیت یه موبایل بگیرید که اون هم قیمتش 5 امتیاز باشه، احتمالا 6 امتیاز براتون باقی میمونه...! تعجب نکنید ما هم می دونیم که تفریق پنج از پنج صفر میشه اما نه داخل مبیت!

ما برای همراهی کاربرهامون ارزش قائلیم و بهش افتخار می کنیم پس برای هر کاربر مبیت یک کیف پول مجازی تعریف کردیم که به ازای هر فعالیتی که داخل مبیت انجام میده یه مقدار شارژش می کنیم و بهش امتیاز میدیم. اینطوری حتی با خرید کردن از مبیت هم کیف پولتون شارژ شده و هم امتیاز بدست آوردید! امتیازهایی که برای خریدهای بعدی قابل استفاده هستش و از پرداخت پول واقعی بی نیازتون میکنه... اما چطوری امتیاز بدست بیاریم؟

وارد شوید
امتیاز بگیرید
خرید کنید
ثبت نام در مبیت به محض اینکه عضو مبیت شوید و اطلاعاتتون رو تکمیل کنید کیف پولتون 50 امتیاز شارژ میشه!
دعوت از دوستان خود برای دعوت از دوستان خود برای پیوستن به مبیت، لینک دعوت از دوستان موجود در پروفایل تان را با آن ها به اشتراک بگذارید و پس از اولین خریدشان از مبیت 100 امتیاز هدیه بگیرید.
خرید کالا فروشگاه اینترنتی مبیت برای برخی از کالاهای خود امتیاز در نظر گرفته است، با خرید این کالاها تعداد امتیازهای تعیین شده برای آن کالاها به شما تعلق می گیرد که می توانید از امتیازهای خود در خریدهای بعدی استفاده کنید.
نصب اپلیکیشن با نصب اپلیکیشن مبیت و ثبت نام و یا با وارد شدن به پنل کاربری خودتان , 20 امتیاز دریافت کنید.
شرایط استفاده از امتیاز
۱- همه فروشنده های مبیت واجد شرایط پیشنهاد امتیاز نیستند و بدین منظور باید هماهنگی های لازم را با مدیریت مبیت انجام دهند.
۲- با امتیازهای دریافتی میتوان حساب کیف پول خود را افزایش اعتبار داد و از آن فقط برای خرید کالا استفاده کرد.
۳- امتیازهای دریافتی قابل انتقال به حساب کاربر دیگری نمی باشند.
توجه : امتیازهای کسب شده در صورت بازگشت و مرجوعی سفارش، از حساب شما کسر می شوند.