درباره ما

مزیت های خرید اینترنتی:

امروزه اینترنت روش های خرید را دگرگون  کرده است.مزایای خرید اینترنتی باعث توجه تعدادی زیادی از مردم شده که روز به روز به این تعداد افزوده می شود و اکثر مردم ایران و جهان در تلاش هستند با این روش ها به روز وهماهنگ شوند. امروزه با وجود مشغله های فراوان و ترافیک و عوامل دیگر محیطی خرید اینترنتی یکی از بهترین راه حل های ایجاد آرامش زمانی و فکری است. که افراد با تغییر الگوهای قدیمی و ناکار آمد زندگی هوشمندانه تروبا برنامه ریزی بهتری زندگی کنند.با خرید اینترنتی افراد میتواندد با حوصله بهتر کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و اطلاعات لازم را به دست بیاورندو با دقت و قطعیت بهتری انتخاب کنند. زندگی های امروز خرید به روش های جدید و هوشمندانه را می طلبد و روز به روز به تعداد افراد استفاده کننده های  خرید اینترنتی افزوده می شود.
مبیت چیست؟
فروشگاه اینترنتی مبیت یکی از مراجع تخصصی فروش کالا در ایران است.مبیت انواع کالای دیجیتال،لوازم خانگی،لوازم شخصی و ... را عرضه میکند. شما کاربر های محترم میتوانید با بررسی دقیق در وب سایت مبیت با اطمینان خرید خود را انجام داده و با کمترین زمان دریافت کنید.
وب سایت مبیت (شرکت آواپرداز کیهان کریمان) دارای نماد الکترونیک و مجوز رسمی برای فعالیت در حوزه خود می باشد.مبیت برای تسهیل خرید مشتریان و برای بالاتر بردن کیفیت کاری خود،بیشترین تلاش را انجام می دهد و همواره تلاش میکند رضایت مشتریان خود را در طول فرایند خرید به دست بیاورد.
مبیت در سال 1395 کار خود را با فروش کالای دیجیتال آغاز کرده است.و تا به اکنون در روند کاری خود پیشرفت های بسیاری کرده است.