از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروشگاه اینترنتی مبیت، شرکت ( آواپرداز کیهان کریمان ) به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت فروشگاه مبیت درج نموده است.

کاربر گرامی عکس محصول قرار داده شد داخل سایت صرفا جهت آشنایی شما با نوع محصول می باشد و با کالای ارسال شده برای شما قطعا متفاوت خواهد بود لذا به توضیحات محصول توجه فرمایید و ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و فروشگاه مبیت به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که فروشگاه اینترنتی مبیت به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و یا اینکه کاالای مورد نظر توسط  تامین کننده سایت نتواند به خریدار ارسال نماید سفارش رد می شود و اگر پرداخت توسط خریدار انجام شده باشد ،به خریدار وجه آن را برگشت میدهیم و یا اگر پرداخت در محل باشد که تنها سفارش توسط سایت رد می شود. 

  1. خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام تحویل کالا (در صورت انتخاب پرداخت نقدی) بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه فروشگاه مبیت حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.
  2. هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت فروشگاه مبیت، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت فروشگاه ، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی مبیت:

به محض پذیرش عضویت شما در سایت فروشگاه اینترنتی مبیت، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.