اخبار

آیفون تاشو با پشتیبانی از قلم اپل رونمایی خواهد شد

بر اساس خبرهای تازه منتشر شده گفته می شود که کمپانی اپل در حال کار بر روی گوشی هایی است که از نمایشگرهای تاشو برخوردار هستند. گفته می شود که آیفون تاشو تنها به منظور ارزیابی این کمپانی در موفقیت تولید این سری محصولات در حال ارزیابی است و این کمپانی در دستور کار خود برای سال جاری قصد رونمایی و عرضه این گوشی های جدید را ندارد. گفته می شود که احتمالا گوشی تاشو اپل با طراحی جدید خود احتمالا در دسته پرچمداران سال 2025 این کمپانی باشد و در آینده نزدیک قرار نیست تا عرضه شوند و به دنیای تکنولوژی قدم بگذارند.

اپل سعی دارد تا طراحی ای مانند تا شدن کفه های صدف به سمت داخل و یا مانند کتاب را در گوشی آیفون تاشو به کاربران خود ارائه دهد و گفته می شود که این طراحی الهام گرفته از گوشی های تاشو موجود در بازار است و نشان می دهد که این محصول جدید اپل با طراحی مشابه سری گوشی های گلکسی زد فلیپ سامسونگ که رقیب سرسختی برای آنان است رونمایی خواهد شد.

همچنین بر اساس خبرهای تازه منتشر شده گفته می شود که اپل این محصول را برای کاربران جوان خود طراحی می کند که علاقه به تجربه چیزهای تازه دارند و در هنگامی که این گوشی تا نشده است و در حالت عادی قرار دارد سایز آن در اندازه آیفون 12 پرومکس یعنی بزرگترین گوشی تولید شده توسط اپل تا به امروز خواهد بود.

جدیدترین خبرهای از گوشی تاشو اپل از سوی EqualOcean منتشر شده که اظهار دارد آیفون تاشو دارای نمایشگر OLED در ابعاد 7.3 اینچ تا 7.6 اینچ خواهد بود که این نمایشگر از قلم اپل نیز پشتیبانی خواهد کرد؛ اگر این خبر واقعیت داشته باشد این محصول اولین گوشی هوشمند اپل خواهد بود که از قلم اپل پشتیبانی می کند. بر اساس دیگر شایعات منتشر شده گفته می شود که اولین آیفون تاشو اپل احتمالا با جزئیاتی مشابه به آیپدهای این تولیدکننده همراه خواهد بود.

هم اکنون اطلاعات دیگری در مورد این محصول شگفت انگیز اپل وجود ندارد و احتمال داده می شود تا به زودی اطلاعات و خبرهای تازه تری از این گوشی به بیرون منتشر شود و به ابهامات بیشتری پاسخ دهد.

منبع: phonearena

مهدیه بهرامی

من مهدیه بهرامی هستم. لیسانس مترجمی زبان انگلیسی علاقه مند به نوشتن، به‌ویژه حوزه تکنولوژی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا