اخبارفناوری

اپل روی نمونه اولیه iPad Pro با قابلیت شارژ بی‌سیم MagSafe کار می‌کند

شرکت اپل در مورد برنامه‌های آینده و Rnd چندان اطلاعاتی نداده است. بااین‌حال، اکثر تحلیل‌گران بر این باورند که می‌توانیم انتظار داشته باشیم که iPad و iPad Air به‌روزرسانی شده باشند و همچنین مدل‌های پرو جدید را در سال 2022 داشته باشیم.

موضوع شارژ بی‌سیم اساساً از زمانی که اپل از فناوری شارژ بی‌سیم MagSafe خود برای آیفون رونمایی کرد، موضوع مورد بحث بوده است. طبق آخرین صحبت‌های افراد آگاه، اپل در حال آزمایش روی یک نمونه اولیه از iPad Pro سال 2022 با MagSafe است.

برخی از منابع ادعا می‌کنند که اپل در مورد تعویض قاب پشتی قدیمی آیپد که از جنس فلز است با قاب شیشه‌ای به‌منظور تسهیل در شارژ بی‌سیم مردد بود. در عوض، راه‌حل پیشنهادی اپل، یک لوگوی بزرگ شیشه‌ای است که شباهتی به آخرین مدل‌های مک بوک دارد. ظاهراً نمونه اولیه آیپد دارای آهنرباهای قوی‌تری برای جلوگیری از جدا شدن‌های تصادفی نیز خواهند بود تا عملیات شارژ بدون قطع‌شدگی انجام شود.

باید بدانیم که آیا اپل واقعاً در حال برنامه‌ریزی است یا حتی می‌توان از سیستم نصب آهنربا MagSafe به شکل کلی‌تر به‌عنوان راهی برای اتصال لوازم جانبی مانند صفحه‌کلید و پایه‌ها به آیپد به ‌روشی یکپارچه و تمیز استفاده کرد. مشاهده این قابلیت می‌تواند بسیار جالب باشد، به‌خصوص برای صفحه کلید، زیرا برخی از کاربران از تخلیه بیش‌ازحد باتری توسط صفحه‌کلید جادویی متصل شکایت کرده‌اند. شاید مدل‌های جدیدتر برای شارژ کردن تبلت طراحی شوند که در آن‌ها بتوان از صفحه‌کلید به‌عنوان پاور بانک برای شارژ باتری استفاده کرد.

اکثر منابع در مورد این موضوع موافق هستند که آیپد پرو بعدی اپل احتمالاً دارای باتری بزرگ‌تری خواهد بود. همچنین در مورد آپشن‌های جدید آن، می‌توان به یک ماژول دوربین مشابه با آیفون 13 و پنل‌های OLED جدید و با روشنایی بیشتر اشاره کرد. حتی ممکن است از لحاظ زیبایی شبیه به مک بوک‌ها ساخته شوند.

یکی از شایعات دیگری که درمورد اپل وجود دارد، این است که ممکن است شاهد تراشه Apple M2 باشیم. علاوه بر این، اپل در سه ماهه چهارم سال، توانسته رشد خوبی را در فروش آیپدها تجربه کند؛ بنابراین منطقی است که بتواند آن‌ها را تا حد زیادی اصلاح و به‌روز کند.

منبع: gsmarena

زهرا خداکرمی

یک دیجیتال مارکتر فارغ التحصیل نرم افزار که عاشق هوش مصنوعی و حل مسئله و چالش های جدیده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا