با نزدیک شدن به انتهای سال میلادی 2020 کمپانی های مطرح تولید کننده گوشی های هوشمند به نظرسنجی در خصوص محصولات خود پرداخته اند. در این مطلب از مبیت ما قصد داریم تا با توجه به نظرسنجی های انجام شده در بین کاربران این محصولات به نقد و بررسی برترین گوشی های تولید شده در سال 2020 از دیدگاه کاربران بپردازیم و آن را با شما به اشتراک بگذاریم.

برترین پرچمداران 2020

جا دارد که در اینجا سامسونگ گلکسی نوت 20 اولترا 5G را به عنوان برترین پرچمدار 2020 میلادی معرفی کنیم. این طور که به نظر می رسد کمپانی سامسونگ در این مدل پرچمدار خود از سری نوت بهترین های خود را ارائه کرده و نظر دوست داران این برند را به نحو احسن جلب کرده است و قدرتمند ترین پرچمدار 2020 از دیدگاه کاربران شناخته شده است. البته  این کیفیت و برتری تصادفی نیست و ما شاهد برتری سری های پیشین پرچمداران نوت در سال های گذشته نیز بوده ایم.

دومین پرچمدار محبوب این لیست از کمپانی اپل است. آیفون 12 پرومکس با اختلاف کمی نسبت به نوت 20 سامسونگ در جایگاه دوم قرار گرفته است و نشان می دهد که این کمپانی نیز در راه خود موفق بوده است و توانسته جایگاه خود را در بازار پیدا کند.

برترین گوشی های هوشمند 2020 برای عکاسی

در میان برترین گوشی های هوشمند 2020 از لحاظ عکسبرداری و دوربین جایگاه اول به هواوی تعلق یافته است اگر چه که این تولید کننده چینی سال 2020 را تقریبا بسیار آرام و بدون حاشیه پشت سر گذاشته است اما با تولید همین محصولات کم اما با کیفیت ثابت کرده است که هنوزم توانایی این را دارد که بدرخشد حتی اگر آنر از او جدا باشد. هواوی میت 40 پرو در این نظرسنجی عنوان برترین گوشی هوشمند از لحاظ دوربین را به خود اختصاص داده است.

مقاله پیشنهادی :  بهترین گوشی گیمینگ (در سال 1401، 2022)

البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که  گلکسی نوت 20 اولترا 5G سامسونگ تنها پرچمدار برتر نبوده است و دوباره در این لیست به عنوان دومین گوشی محبوب از لحاظ کیفیت دوربین شناخته شده است و این بار نیز سامسونگ با گرفتن این عنوان رقیب قدرتمند خود اپل را شکست داده است و گوی محبوبیت و کیفیت را از آن خود کرده است.

برترین میان رده 2020

برترین میان رده 2020 از دیدگاه کاربران از آن شیائومی این تولید کننده برتر چینی است. Poco X3 NFC گفته میشود که برترین گوشی میان رده تولید شده در سال 2020 است.

معرفی کامل پوکو X3 NFC شیائومی

البته جایگاه دوم نیز بار دیگر از آن کمپانی سامسونگ برای گلکسی A51 نسخه قدیمی آن یعنی 4G است و این گوشی به عنوان دومین گوشی محبوب سال 2020 در بین میان رده ها شناخته می شود.

برترین گوشی های ارزان قیمت 2020

در میان برترین گوشی های هوشمند ارزان قیمت 2020 از دیدگاه کاربران شیائومی Mi 10T Lite 5G پس از وان پلاس بیشترین رای را آورده است و نشان داده است که شعار همیشگی شیائومی یعنی بالاترین کیفیت به همراه کمترین قیمت به واقعیت پیوسته است و شیائومی به خوبی از پس آن برآمده است و نظرات فراوانی را به خود جلب کرده است.

البته این گوشی ها تنها بیشترین رای را در نظر سنجی میان کاربران آورده اند و از لحاظ قابلیت ها و ویژگی ها مقایسه نشده اند اما واضح است که نظر یک کاربر در استفاده از همین قابلیت ها و ویژگی ها جلب می شود پس می توان به این نظر سنجی به عنوان یک منبع قابل اعتماد نگاه کرد و اگر قصد خرید گوشی جدید دارید از تجربیات به اشتراک گذاشته شده در این نظر سنجی بهره بجویید.

مقاله پیشنهادی :  بهترین دوربین مداربسته برای مغازه (در سال 1401، 2022)

منبع: gsmarena