اخبارعلم و تکنولوژیموبایل

تازه ترین های دنیای تکنولوژی هفته دوم آذر 99

در لیست ده گوشی هوشمند برتر و پرطرفدار این هفته از بین هفت گوشی اول این رتبه بندی پنج ستون در اختیار گوشی های هوشمند کمپانی شیائومی این ابرقدرت تولید گوشی‌های هوشمند مقرون به صرفه و کاربردی قرار گرفته است.اما نکته جالب توجه این است که هیچ یک از این گوشی ها مربوط به سری Mi این کمپانی نیست.

اولین رتبه این طبقه بندی در اختیار تازه وارد کمپانی شیائومی یعنی Poco M3 قرار گرفته است این گوشی فوق العاده که جزو میان رده های شیائومی است و فروش آن از بلک فرایدی آغاز شده است و تخفیف چشم گیری نیز داشته خود را در لیست خرید بسیاری ها گنجانده است و با اینکه مدت زمان زیادی از رونمایی آن نگذشته اما با استقبال خوبی مواجه شده است. البته که این اتفاق چندان هم غیر ممکن به نظر نمی‌رسید.

Poco M3 بالاخره توسط شیائومی معرفی شد.

رتبه دوم نیز باز در اختیار شیائومی قرار دارد این کمپانی همان‌گونه که مشخص است سعی دارد بهترین دنیای تکنولوژی باشد و با شناخت نیازهای کاربران و ارائه بهترین کیفیت نظر خیلی ها را جلب کرده است. دومین گوشی پر طرفدار این هفته Redmi Note 9 5G است که اخیرا معرفی شده و  بسیاری از کاربران را شگفت زده کرده است و آنان را به خرید این گوشی ترغیب می‌کند اگرچه که این گوشی از یک کمپانی چینی است اما در حال حاضر بسیار هوشمندانه بازار را در دست گرفته است.

بهترین های تکنولوژی

با آمدن Redmi Note 9 5G در جایگاه دوم آخرین محصول کمپانی اپل یعنی آیفون 12 پرومکس سکوی سوم این رتبه بندی را پر می‌کند این در حالی است که این گوشی در طی دو هفته گذشته همواره رتبه دوم را داشته است.

Poco X3 NFC تا هفته آینده در مرتبه چهارم ماندگار است و باید ببینیم هفته دیگر چه می‌کند آیا می‌تواند به جایگاه بهتری دست پیدا کند و یا نه نزول می‌کند. Redmi Note 9 Pro نیز نسبت به هفته های قبل پیشرفت کرده است و اکنون در رتبه پنجمین گوشی پرطرفدار این هفته قرار گرفته است.

شیائومی Redmi note 9 5G چه مزیت هایی نسبت به سری 4Gدارد؟

این پیشرفت گوشی Redmi Note 9 Pro شیائومی سبب شده گلکسی A51 از کمپانی سامسونگ که تا هفته قبل در جایگاه پنجم قرار داشت پایین تر رانده و در جایگاه ششم قرار بگیرد.اما این میان رده سامسونگ همچنان در بین گوشی های این کمپانی پرفروش ترین است.

برترین گوشی ها

Redmi Note 9 Pro 5G نیز در جایگاه هفتم قرار گرفته است و سه خانه آخر نیز در اختیار کمپانی سامسونگ قرار دارد که به ترتیب شامل گوشی های گلکسی A21s در رتبه هشتم و دو گوشی تازه معرفی شده سامسونگ یعنی  A12 و A02s در دو رتبه آخر این جدول قرار گرفتند البته که این دو گوشی بسیار فروش های نزدیک به هم داشته اند و تقریبا در یک رتبه قرار می‌گیرند.

رتبه بندی های این هفته سبب شده است تا برخی از گوشی هایی که هفته گذشته جزو ده گوشی پرطرفدار باشند این هفته نامی از آنان در جدول مشاهده نشود البته این مساله موقتی است و باید منتظر باشیم وببینیم در هفته های آینده چه پیش خواهد آمد.

مهدیه بهرامی

من مهدیه بهرامی هستم. لیسانس مترجمی زبان انگلیسی علاقه مند به نوشتن، به‌ویژه حوزه تکنولوژی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا