این موضوع که اپل در حال کار بر روی ساخت یک جفت هدفون بی‌سیم است، چندان عجیب نیست. اپل تاکنون در زمینه تولید هدفون‌های بی‌سیم بسیار موفق عمل کرده و خط تولید AirPuds آن کاملا فعال است. پس این انتظار وجود دارد که به فکر نوآوری در خط تولید خود باشد تا آن را برای همیشه در لیست بهترین‌ها نگه دارد.

به نظر می‌رسد که اپل قرار است هدفون‌ های جدید خود را با برند Beats روانه بازار کند. برندی جدید که قرار است صاحب اصلی هدفون‌های بی‌سیم واقعی اپل باشد. اگر نگاهی به تصاویر منتشر شده از گوشی‌های هدفون Beats Studio بیندازید، می‌توانید ردپای اپل را به‌وضوح در طراحی آن‌ها ببینید. گوشی‌های آن شباهت عجیبی به ایرپادهای قبلی اپل دارند؛ اما نکته مهم این است که بخش ساقه در گوشی‌ها به‌طور کامل حذف شده است بنابراین قرار دادن آن‌ها در گوش بسیار راحت‌تر خواهد بود و مزاحم حرف زدن یا غذا خوردن شما نمی‌شوند.

در طراحی بیرونی گوشی‌ها چیزی به‌ جز یک حرف b که نشان‌دهنده برند Beats است، دیده نمی‌شود. اندازه کوچک ساقه‌ها در کنار طراحی جالب می‌تواند یکی از دلایل احتمالی موفقیت برند جدید معرفی شده توسط اپل باشد. تصاویر این هدفون و اطلاعات مربوط به آن به طرز عجیبی از طریق اپلیکیشن‌های رسمی iOS 14.6 و tvOS 14.6 منتشر شده است بنابراین این خبر به اندازه کافی رسمی و قابل‌اعتماد خواهد بود.

مشخص نیست که چه زمانی باید منتظر رونمایی از هدفون‌ های بی‌سیم Beats Studio Buds باشیم؛ اما با توجه به اینکه این خبر از طریق اپلیکیشن های رسمی درز کرده، به نظر می‌رسد که این زمان چندان دور نیست. در حال حاضر شایعاتی مبنی بر رونمایی از این محصول بعد از نهایی شدن سیستم‌عامل iOS 14.6 وجود دارد. نکته‌ای که بسیار جالب است این است که ایرپاد پرو بعدی که قرار بود با طراحی کاملا مشابه Beats Studio Buds عرضه شود، کاملا از مارک تجاری اپل کنار گذاشته شده است.

منبع: gsmarena