بر اساس خبرهایی که به تازگی و به صورت رسمی از سوی اپل منتشر شده سری گوشی های تولیدی این کمپانی در سال 2022 که احتمالا سری آیفون 14 نام خواهند داشت شامل تغییراتی اساسی خواهند بود؛ این در حالی است که گفته می شود سری آیفون 13 که قرار است تا در سال جاری رونمایی شوند از لحاظ ظاهری شامل تغییرات چندانی نخواهند شد.

گفته می شود جانشینان سری آیفون 13 یعنی خانواده آیفون 14 در مدل های پرو خود در سال 2022 به جای ناچ بر روی نمایشگر خود از punch-hole برای جای دادن لنز دوربین جلو استفاده خواهند کرد که تغییر بسیار شگرفی محسوب می شود و مدت زمان زیادی است که طرفداران اپل منتظر این تغییر شگفت انگیزند.

همانطور که اشاره کردیم سری آیفون های 2021 اپل چندان با سری پیشین خود تفاوتی نخواهند داشت و بسیار مشابه اند و گفته می شود احتمالا تنها کمی ضخامت بیشتری خواهند داشت و به علت شرایط موجود در جهان علاوه بر قابلیت تشخیص چهره از قابلیت تشخیص اثر انگشت زیر نمایشگری نیز بهره مند خواهند بود و به همین دلیل گفته می شود که تغییرات اساسی را در سری آیفون 14 که در سال 2022 عرضه خواهند شد مشاهده می کنیم. البته به گفته خبرگزاری ها اعمال تغییرات نیاز به زمان دارد و به همین دلیل سری پرچمداران 2022 اپل با نمایشگر هایی بدون ناچ همراه خواهند بود و خبری از نمایشگرهای ناچ که چندین سال است در سری گوشی های این تولیدکننده دیده می شود نخواهد بود.

در حال حاضر خبر دیگری در خصوص این سری گوشی های سال آینده اپل یعنی خانواده آیفون 14 وجود ندارد اما ما همچنان منتظر انتشار خبرهای جدید خواهیم بود و آن ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. تغییر دیگری که در سری محصولات 2022 اپل از گوشی های هوشمند ایجاد خواهد شد رونمایی از آیفون SE جدید خواهد بود که با نمایشگر بزرگتر و قابلیت پشتیبانی از شبکه اتصالات 5G در سال آینده رونمایی می شود که به جزئیات این محصول در خبرهای پیشین پرداخته ایم.

منبع: gsmarena