اپلیکیشن های کاربردی

معرفی اپلیکیشن Clear؛ برنامه ای برای مرتب سازی کارهای مختلف

آیا تا به حال برای شما این اتفاق افتاده که به علت زیاد بودن امور روزمره خود برخی از آن‌ها را به فراموشی بسپارید؟ آیا تا به حال به این مساله اندیشیده‌اید که یک برنامه ساده تا چه حد می‌تواند به شما در سازمان دهی امور روزمره و انجام کارها کمک کند؟ اپلیکیشن Clear یکی از ساده‌ترین و کاربردی‌ترین برنامه‌ها برای کاربران گوشی‌های آیفون است؛ این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا کارهای خود را مورد به مورد ذخیره کنید و در لیست انجام قرار دهید. Clear یک برنامه بسیار کاربردی و جذاب است که نقطه قوت آن در برابر سایر اپلیکیشن‌های مشابه، رابط کاربری بسیار ساده و راحت است. این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا کارهای مختلف خود را به ترتیب اولویت انجام ثبت کنید و بر اساس اولویت‌های خود آن‌ها را انجام دهید.
پس از انجام و یا لغو هر یک از کارها نیز می توانید به راحتی و تنها با یک حرکت ساده آن را از لیست کارهای خود حذف کنید. این اپلیکیشن بسیار کاربردی به علت رابط بسیار ساده ای که دارد برای کاربران مختلف با سطح دانش متفاوت کاربردی است و می‌تواند به شما در نظم بخشیدن به امور روزانه خود کمک کند.
شما می توانید به هر یک از کارهای لیست خود به صورت جداگانه جزئیات اضافه کنید تا حتی ریزترین آن‌ها را فراموش نکنید و به صورت مرتب تمامی وظایف خود را انجام دهید. یکی دیگر از آپشن‌های اپلیکیشن Clear، امکان تغییر صدا برای یادآور کارها می‌باشد، بدین ترتیب کاربر می‌تواند حتی در هنگام سایلنت بودن گوشی، کارهای مختلف خود را یادآوری کند و انجام دهد.
برای افزودن مورد جدید به لیست کارهای خود تنها کافی است تا یک ضربه روی قسمت خالی لیست بزنید تا تب جدید افزوده شود و کار خود را یادداشت کنید. در کل می‌توان گفت اپلیکیشن Clear یکی از محبوب‌ترین‌های کاربران iOS است که به فرد اجازه می‌دهد تا به ساده ترین شیوه ممکن کارهای خود را سازماندهی کند و به ترتیب اولویت مشغول انجام آن ها شود.

اپلیکیشن Clear هم اکنون در اپل استور موجود می‌باشد و کاربر می‌تواند تنها با یک جستجوی ساده آن را پیدا کرده و روی سیستم خود نصب کند و از لذت کار با آن بهره‌مند شوید و امور مختلف خود را مرتب سازی کنید.

مهدیه بهرامی

من مهدیه بهرامی هستم. لیسانس مترجمی زبان انگلیسی علاقه مند به نوشتن، به‌ویژه حوزه تکنولوژی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا