اخبار

هیجان انگیز‌ترین عیدی امسالت رو از مبیت بگیر!

مبیت برای عید امسال جشنواره ویژه‌ای در نظر گرفته است که قصد دارد در آن به مشتریان خود هدایای ویژه و عید‌ی‌های جذابی را هدیه بدهد. اگر شما نیز یکی از مشتریان مبیت هستید، می‌توانید ما را به دوستان خود معرفی کرده و ضمن شرکت در مسابقه عیدانه، عیدی دریافت کنید. برای این کار کافی است که روی دکمه ارسال دعوتنامه کلیک کرده و با شرکت در مسابقه عیدانه، شانس خود را برای دریافت هدیه امتحان کنید.

عیدی خود را چگونه دریافت کنیم؟

شما می‌توانید برای شرکت در مسابقه عیدانه و دریافت هدیه خود از مبیت، مراحل زیر را طی کرده و تنها با چند کلیک ساده در مسابقه شرکت کنید:

ارسال دعوتنامه

اولین مرحله برای شرکت در مسابقه عیدانه و دریافت عیدی، ارسال دعوتنامه برای دوستان است. شما می‌توانید با هر پلتفرمی که می‌خواهید لینک دعوت را برای دوستان خود ارسال کنید تا آن‌ها نیز بتوانند شانس خود را در مسابقه عیدانه امتحان کنند و از هدایای ویژه مبیت به مناسبت عید بهره مند شوند.

ثبت نام دوستان در مبیت

مرحله بعد از ارسال دعوتنامه این است که دوستان شما اطلاعات خود را در مبیت وارد کرده و در سایت ثبت نام کنند.

دریافت امتیاز

در هر دعوتنامه یک کد اختصاصی به شما داده می‌شود؛ به این صورت که اگر دوستان شما در سایت ثبت نام کنند 50 امتیاز و در صورت خرید از مبیت 100 امتیاز به شما تعلق می‌گیرد؛ بدین ترتیب شانس برنده شدن شما در مسابقه عیدانه نیز افزایش پیدا می‌کند.

شرکت در مسابقه عیدانه

با طی کردن مراحل بالا، شما می‌توانید به راحتی در مسابقه عیدانه مبیت شرکت کنید و هیجان انگیز‌ترین عیدی امسال خود را از مبیت بگیرید. شایان ذکر است که در پایان تعطیلات، امتیازات شما محاسبه می‌شود و به سه کاربر اول که بالا‌ترین امتیاز را به خود اختصاص داده‌اند، هدایای ویژه‌ای داده می‌شود.

عیدی‌های جذاب امسال

شما می‌توانید بعد از ارسال دعوتنامه به دوستان و دریافت امتیاز در مبیت هدیه خود را دریافت کنید. اگر در جدول امتیازات، نفر اول باشید، یک گوشی معادل 6.5 میلیون تومان به شما هدیه داده می‌شود؛ اگر جایگاه شما در جدول، نفر دوم باشد، یک ساعت هوشمند معادل 2 میلیون تومان و اگر جایگاه نفر سوم در جدول را کسب کنید، یک هدفون بلوتوثی معادل 1 میلیون تومان از طرف مبیت به شما تعلق می‌گیرد. پس همین الان دوستان خود را به مسابقه عیدانه دعوت کنید و با دریافت امتیاز، شانس خود را در این مسابقه هیجان انگیز امتحان کنید.

فال نوروز با مبیت

مبیت در جشنواره نوروزی امسال یک بخش هیجان انگیز دیگر نیز در نظر گرفته است تا بتواند اوقات بسیار خوش و لذت بخشی را در ایام نوروز برای شما رقم بزند. شما می‌توانید در محافل دوستانه و خانوادگی خود با مبیت همراه باشید و با کلیک روی گزینه نیت کن و فالت رو ببین، فال خود را بخوانید؛ در این صورت می‌توانید اوقاتی سرشار از شادی و خوشی را در کنار خانواده یا دوستان داشته باشید و از بودن در کنار آن‌ها نهایت لذت را ببرید.

مهکامه بلوچی پور

من مهکامه بلوچی پور هستم فارغ التحصیل رشته گیاهپزشکی و مشغول به حرفه نویسندگی. در رشته تیراندازی با کمان هم به صورت حرفه ای کار میکنم و باید بگم که تیراندازی عضو مهمی از زندگی منه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا