مقدمه ای در مورد هنگ نمودن گوشی همراه هواوی

در این بخش قصد داریم درباره هنگ نمودن گوشی همراه هواوی و روش های برطرف کردن این مسئله بحث کنیم تا با بیان کردن نکته هایی که در این مقاله می توانند به استفاده کننده های گوشی همراه هواوی یاری رسانند، آنان را تا حدودی با روش اصولی و دقیق به کارگیری گوشی های همراهشان آگاه کنیم. به همین منظور برای قدم اول به علت ها و عامل های هنگ نمودن گوشی همراه هواوی می پردازیم تا این موارد بیش از پیش شناخته شده و بعد به دادن راهکارهایی جهت پیشگیری از هنگ نمودن گوشی همراه هواوی اقدام می کنیم تا کاربرهای گوشی همراه هواوی قادر باشند تا با مراعات کردن مو به موی آنها از هر نوع نقص، خطا و بی نظمی دستگاه گوشی همراه خود و در پایان هنگ نمودن گوشی همراه هواوی خویش در امان باشند و آسوده خاطر شوند.

گوشی های موبایل به همراه تخفیف های ویژه مبیت را ببینید : قیمت گوشی 

علت ها و عامل های هنگ نمودن گوشی همراه هواوی

همیشه علت ها و عامل های هنگ نمودن گوشی همراه هواوی و هر مدل گوشی همراه دیگر می توان گفت از جمله مسائل و مشغولیاتی هست که ذهن استفاده کنندگان این مدل گوشی های همراه را با خودشان درگیر کرده است. در نتیجه برای آنکه توانایی داشته باشیم که به صورت کامل و فراگیر این علت ها و عامل ها را نام ببریم، نیاز هست که تا آخر در کنار ما باشید تا تمام آنها را ذکر کرده و جهت هر یک از آنان به دنبال راه حل بوده و با دادن شیوه هایی برای از بین بردن هنگ نمودن گوشی همراه هواوی، آشفتگی و استرس کاربرهای این مدل از گوشی های همراه به مقدار فراوانی رفع کنیم.

در حقیقت لازم است که هنگ نمودن گوشی همراه هواوی و هر مدل دیگر گوشی همراه به عامل های زیاد گوناگون و مختلفی بستگی دارد که در ذیل، اصلی ترین علل و عوامل را یادآوری می کنیم تا چشم اندازی که در این مورد جلوی چشم هایتان قرار دارد را بیشتر و وسیع تر کنیم.

 • نصب کردن و راه انداختن طرح ها و اپلیکیشن های از بین رفته و مسئله دار
 • به وجود آمدن مشکل و خراب شدن در کارت حافظه گوشی همراه و همین طور ویروس دار شدن آن
 • در یک زمان به کارگیری چند طرح سخت بر گوشی همراهتان که این مشکل باعث فعالیت کردن حافظه گوشی همراهتان با بیشترین کارایی خویش می شود که در این مواقع حافظه گوشی همراهتان قادر نیست احتیاج شما را رفع نماید.
 • فعالیت با مدت زمان زیاد و پیوسته از انواع شبکه های اینترنتی که موجب هنگ نمودن گوشی همراهتان می شوند.

همچنین که مشاهده می نمایید جهت هنگ نمودن گوشی همراه هواوی علت های متنوع و بسیاری موجود هستند که با شیوه درست و صحیح و به موقع از این مدل گوشی های همراه به آسانی می توانید از هنگ نمودن آنان پیشگیری کنید. با انجام دادن نکته های امنیتی در این باره و هم با دوری کردن تمام در رابطه با گوشی همراه کارای خویش این قدرت را دارید که تا اندازه بالایی جلوی هنگ نمودن گوشی همراه خود را بگیرید.

مقاله پیشنهادی :  چگونه تم گوشی آیفون را عوض کنیم ؟

راهکار برطرف کردن مسئله هنگ نمودن گوشی همراه هواوی

راهکار برطرف کردن مسئله هنگ نمودن گوشی همراه هواوی

پس از اینکه دلیل ها و عامل های به وجود آورنده هنگ کردن در گوشی همراه هواوی را شناختید در این بخش لازم می دانیم جهت استفاده کنندگان این قیبل گوشی های همراه در مورد بعضی از راه حل ها و راه چاره ها صیحبت نماییم تا با کاربرد این راه چاره ها قادر باشید کارهایی که پس از هنگ نمودن گوشی همراهتان نیاز هست را انجام دهید. بنابراین به عنوان مقدماتی ترین کار پیشنهاد می گردد با دقت کردن به عامل های گوناگونی که ایجاد کننده هنگ در گوشی همراتان می گشتند کلیه پیشگیری ها را رعایت کرده و با مراعات کردن نکته های مهم به اندازه خیلی بیشتری گوشی همراه خود را ضمانت کنید تا با مسئله هنگ نمودن گوشی همراه هواوی رو به رو نشوید ولی به عنوان نمونه اگر به هر علتی از قبیل علت ها و عامل های یاد شده گوشی همراهتان هنگ کرد اصلاً نباید به هیچ شکل استرس و پریشانی وجود داشته باشد ولیکن اگر به راه حل هایی که در پایین آورده شده است توجه کنید این توانایی را پیدا می کنید که هنگ ایجاد شده در گوشی همراه خود را رفع کنید. در نتیجه در کنار ما بمانید تا با دادن این راه چاره ها بسیار بدون دردسر به این مشغولیات و کشمکش های ذهنیتان جواب گفته و مسئله پیش آمده را برطرف کنیم.

 • به راه انداختن دوباره گوشی همراه هواوی خویش
 • به روز کردن دستگاه به یاری نسخه های تازه
 • متقل کردن اپلیکیشن ها از حافظه درونی گوشی همراه هواوی خویش به رم گوشی خویش یا همان کارت حافظه SD
 • پاک کردن طرح های بدون استفاده و آسیب رسان که به گوشی همراهتان به اندازه بالایی ضرر وارد می نمایند. و باعث هنگ نمودن گوشی همراه هواویتان می شوند و نصب ننمودن طرح های اضافه و سنگین در گوشی همراه خویش با مدنظر قرار دادن حافظه گوشی همراه و ظرفیت آن
 • خارج شدن کافی و پسندیده از اپلیکیشن ها
 • به کار نگرفتن گوشی همراه هواوی خویش هنگامی که هوا گرم می باشد.
 • انیمیشن ها را در Lock Screen و در طرح گوشی همراه از فعالیت انداختن
 • استفاده نمودن از یک ضدویروس سودمند و پر قدرت جهت گوشی همراه خویش برای نابود کردن گوشنه هایی مختلف ویروس ها که در پایان، هنگ نمودن گوشی همراه هواویتان را به دنبال دارد.
 • از فعالیت انداختن و پاک نمودن طرح های از قبل تعیین شده سیستم عامل اندروید

با دقت کردن به راهکارها و راه چاره هایی که در بالا مشاهده کردید، از این بعد می توانید بدون رفتن به پیش کسانی که گوشی همراه درست می نمایند هنگ نمودن گوشی همراه خویش را بسیار سریع رفع کرده تا احتیاج به پول دادن بیشتر و به وجود آوردن نگرانی به خاطر هنگ کردن یا سوختن گوشی همراهتان وجود نداشته نباشد.

شعبه هواوی و واحدهای قانونی درست کردن هواوی

فکر نکنید که همیشه گوشی همراه هواوی به همین راحتی می باشد که در قسمت های قبلی با دادن راه چاره ها و راه حل هایی به آسانی در خانه خویش و بدون استفاده کردن از علم مخصوصی و هزینه خاصی را پرداخت کردن برای از بین بردن هنگ گوشی همراه خویش آنها را ذکر کردیم، بلکه بعضی وقت ها هنگ نمودن گوشی همراه هواویتان امکان دارد پیامدهای غیرقابل جبرانی را برایتان در پی داشته باشد. به شکلی که در آغاز گوشی همراهتان وقتی که هنگ کرده است دیگر کار نمی کند و با هر فعالیتی که در مورد آن صحبت شد، نمی شود جهت از بین بردنش اقدامی کرد. در این مواقع مناسب ترین اقدام رفتن به شعبات هواوی در شهرتان و هم واحدهای قانونی و دارای اعتبار هواوی جهت درست کردن این قبیل از گوشی های همراه هست. شعبه هواوی در خویش اشخاصی کاردان و متخصص را دارد که با دانش و علم مخصوص خویش در ارتباط با رفع نمودن هر نوع درست کردن و به خصوص برطرف کردن هنگ گوشی همراه هواوی شما حاضر به خدمت رسانی به استفاده کنندگان از گوشی همراه هواوی است که در این مسیر تمام تلاش خود را به کار گرفته و به اساسی و کارشناسی تر هنگ گوشی همراه شما را از بین ببرند. پس زمانی که مسائل حرفه ای تری مثل مسائل مربوط به سخت افزار به وجود آمد کاراترین راه رفتن شما به این دفترها است.

مقاله پیشنهادی :  جلوگیری از خالی شدن شارژ باتری گوشی موبایل (اندروید و آیفون)

راه حل های اساسی دیگر در مورد پیشگیری از هنگ نمودن گوشی همراه هواوی

راه حل های اساسی دیگر در مورد پیشگیری از هنگ نمودن گوشی همراه هواوی

در این بخش چون به کار گرفتن و استفاده کردن از گوشی ها مهم می باشد بعضی دیگر از راه چاره ها را در اینجا می آوریم که احتمال دارد استفاده کنندگان این نوع از گوشی های همراه با بهره بردن از این دست راه حل ها از پس این امر برآیند که گوشی همراه خود را از حالت هنگ درآورده و به صورت ابتدایی خود برگردانند.

1- برترین راه چاره جهت پیشگیری به وجود آمدن هنگ در گوشی همراه هواوی کمک گرفتن و استفاده کردن از گوشی همراه کیفی و با معیارهای مطلوب می باشد. به خاطر همین با اندیشیدن به این گفته که هر چیز ارزان دارای حکمت خاص خود است لازمست که تا می توانید گوشی های همراه با کیفیت پایین و قیمت پایین را نخرید. علت این ادعا این مطلب با اهمیت است که حافظه و رم این مدل از گوشی های همراه عموماً خیلی کم هستند و در زمانی که انواع بازی و نرم افزار را با ظرفیت زیادی در این مدل از گوشی های همراه نصب کنید، سبب می شود که گوشی شما از شتاب بیافتد و در پایان با هنگ نمودن دائمی گوشی همراهتان، روانتان را تحت تأثیر خود قرار می دهند. بنابراین برای اینکه از هنگ نمودن گوشی همراه هواوی خویش دوری کنید تا آنجا که می توانید از خریداری کردن این مدل از گوشی های همراه اجتناب کرده و یا اگر این نوع از گوشی های با قیمت کم را خریداری کردید می بایست از نصب کردن و به روز رسانی بازی ها و طرح های گوناگون در گوشی همراه خویش احتذار نمایید. طرح های شبکه های اجتماعی رساننده پیغام که طرفدار زیادی دارند در ورژن های تازه خویش با اندازه بیشتری به بازار آمده اند که به خاطر همین با نصب و به روز نمودن آنها در گوشی همراه هواوی خویش و به کارگیری همیشگی آنان در آخر باعث هنگ کردن گوشی همراه شما می شوند.

2- پیشنهادی که در این لحظه طرح می گردد و برای همه کسانی که گوشی همراه دارند مهم و نیاز هست، این امرست که همیشه به یاد داشته باشید که مقدار حافظه رم سیستمتان باید 40% درصد خالی باشد. اگر از این مقدار درصد بیشتر خالی بماند بسیار بهتر است. بعد آن را به اندروید بسپارید. در حفظ کردن این میزان از حافظه گوشی همراه خویش کاملاً نقشه ریخته و توجه کنید تا هیچ وقت از این مقدار کمتر نشود به این دلیل که در پایان با تکمیل حافظه گوشی همراه بر کاراییش اثر بدی گذاشته و گوشی همراهتان می تواند هنگ نماید.

مقاله پیشنهادی :  گرانترین گوشی دنیا به پول ایران

3- همیشه از خالی ماندن حافظه درونی گوشی همراه خویش مطمئن شوید. هنگامی که گوشی همراه هواویتان اضافه بر حافظه درونی، رم هم دارد به شما سفارش می شود که دانسته های بیشتری از گوشی همراه خویش را جهت پیشگیری از هنگ کردن سیستم و مسئله های احتمالی دیگر به کارت حافظه انتقال داده و بیشتر مطالب خویش را در آنجا اندوخته کنید.

4- همیشه باید برای پیشگیری از هنگ کردن گوشی همراه خویش ضروریست که طرح های پر فعالیت در بک گراند را ببندید. به این خاطر که طرح های زیادی که در گوشی های همراه وجود دارند به شکلی جایگذاری شده اند که در هنگام خارج شدن از طرح به شکل کامل بسته نمی گردند و در بک گراند سیستم عاملتان به گونه بدون فعالیت حاضر هستند. بنابراین حتماً نیاز هست که این امر را به یاد داشت که اگر این طرح ها بسته نشوند موجب آرام تر شدن گوشی همراهتان می شوند. پس باید به بستن این طرح ها مبادرت ورزید که هم از سالم بودن گوشی همراه خویش و نگه داشتن کیفیتش مطمئن گردید و هم اینکه پس از گذشت زمان زیاد باعث هنگ نمودن گوشی همراهتان نشود.

5- دارای ویروس شدن گوشی همراهتان از مهمترین علت هاییست که باعث هنگ نمودن گوشی همراه هواویتان می شود. تا جایی که می توانید از نصب و به راه انداختن طرح های مسئله دار در گوشی همراه خویش پیشگیری نمایید و جهت اینکه فکری بدون دغدغه پیدا کنید با نصب کردن یک ضد ویروس، ذهن خود را از هجوم وسیع گونه های مختلف ویروس ها در داخل گوشی همراه خویش و در هم ریختن سامانه درونی گوشی همراه و در آخر هنگ کردن آن خالی و بی دغدغه نمایید.

6- اگر هیچ کدام از موردهایی که گفته شد پاسخگویتان نبودند و با به کار گرفتن این موردها دوباره دیدید که گوشی همراهتان هنگ کرد باید از راه انداختن دوباره تنظیمات کارخانه یا ریست فکتوری کمک بگیرید که البته قبل از انجام این  امر لازم است که از همه طرح های خویش پشتیبان بگیرید و این مورد را به یاد داشته باشید که با یاری گرفتن از تنظیمات کارخانه و برگشت مجدد گوشی همراه خویش به شکل اول در هنگام خریداری گوشی همراه هواوی خویش کلیه دانسته های موجود بر حافظه درونیتان کاملاً پاک می گردد. پس قبل از بهره گرفتن از این مورد باید هر چیزی که احتیاج دارید را بر روی رم گوشی همراه خویش منتقل و انباشته کنید و حافظه درونی را به طور کامل خالی کنید. اصلی ترین علت هنگ نمودن گوشی همراه هواوی مثل گوشی های همراه دیگر استفاده کردن از طرح های با حجم بالا و زیان آور هست که تنظیمات کارخانه همه این طرح های آسیب زننده از گوشی همراهتان حذف می شوند. در نتیجه با عمل کردن به این فعالیت و برگشتن به تنظیمات کارخانه و وضعیت ابتدایی گوشی همراهتان قادرید شتاب اولیه گوشی همراه را نگه داشته و شتاب بالایی بدون اینکه هنگی یا مسئله و اختلالی باشد موقع استفاده کردن از گوشی همراه خویش خوشی و عملکرد بیش از حدی را داشته باشید.

نتیجه گیری نهایی

پس در مجموع باید برای پیشگیری از هنگ نمودن گوشی همراه هواوی خویش تا جایی که ممکن است کلیه این راه حل ها و نکته های ایمنی را مراعات کرده و با توجه بهتری با گوشی همراه هوشمند خود کار کند تا در پایان با ندانم کاری یا کاربرد نادرست و نداشتن دانش مطلوب در مورد گوشی همراه خویش باعث هنگ نمودن گوشی همراه هواوی خویش نگردید.