حضور در دنیای امروزه و مواجه با عصر تکنولوژی و ارتباطات برای بشر فواید بسیاری داشته است و توانسته زندگی را تا حد زیادی برای افراد ساده کند اما در کنار آن نیز آسیب هایی برای افراد ایجاد شده است که برخی از آن ها بسیار جدی و جبران ناپذیر می باشند. یکی از این مسائل اعتیاد به گوشی و استفاده مداوم از آن می باشد که گاها مشکلات جدی ای را برای افراد ایجاد می کند و سبب می شود تا زندگی به صورت کامل مختل شود. 

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که دچار اعتیاد به گوشی هستید و یا حتی به اپلیکیشن خاصی وابسته اید و نمی دانید چگونه آن را ترک کنید پس در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید. 

AppDetox برنامه ای کاربردی و بسیار جذاب است که در ترک استفاده از گوشی و یا برنامه های مختلف به شما کمک شایانی می کند. این برنامه به صورت اختصاصی برای کاربران گوشی های اندروید ساخته شده است و به شما اجازه می دهد تا بتوانید به سادگی وابستگی خود را نسبت به فضای مجازی و استفاده از گوشی های هوشمند کاهش دهید.

شما می توانید این برنامه را از پلی استور دانلود کرده و از لذت کار با آن بهره مند شوید. با نصب برنامه چالش های زمان دار برای ترک اعتیاد به گوشی در نظر گرفته شده است که هر چقدر مدت زمان چالش ها بالاتر باشد امتیاز بالاتری را به شما می دهد. این چالش ها به ترتیب شامل دو ساعت، هشت ساعت، یک روزه و دو روزه می باشد. اما به  هر حال قطع ارتباط کامل با گوشی نیز امری غیر ممکن می باشد بدین ترتیب شما می توانید در تنظیمات برنامه AppDetox دسترسی خود را به موارد ضروری مانند تماس ها حفظ کنید که بسیار قابلیت حائز اهمیتی می باشد و به شما کمک می کند تا استفاده خود را از گوشی به صورت مثبت و در راستای اهداف درست پیش ببرید و حالت اعتیادگونه را کنار بگذارید. یکی دیگر از قابلیت های جالب AppDetox این است که در هنگام انجام چالش ها اگر گوشی را بازگشایی کنید به شما راهکارهای جذابی را به منظور انجام فعالیت های دیگری به جز کار با گوشی ارائه می دهد که بی نظیر است.

در نهایت می توان گفت که این برنامه یک راه حل قطعی و کاربردی برای درمان اعتیاد به گوشی است و به شما کمک می کند تا به صورت مرحله ای و ساده بتوانید کار با برنامه های اعتیاد آور و مضر را کنار بگذارید و از لذت زندگی به دور از دنیای تکنولوژی بهره مند شوید.