چندی پیش گزارش‌هایی منتشر شد که نشان می‌دهد شرکت هوآوی در تلاش است تا به‌زودی جدیدترین پوشیدنی خود را که دارای یک ویژگی بسیار نادر است، برای عرضه به بازار آماده کند. آنچه مشخص است این است که شرکت هوآوی توانسته برای ساعت هوشمند جدید خود Huawei Watch D گواهینامه سنجش فشارخون را دریافت کند.

به‌تازگی افشاگران توانستند تصاویری را از ساعت هوشمند جدید هوآوی به دست بیاورند و تصاویر آن را در خبرگزاری Weibo منتشر کنند. تصاویر ساعت هوشمند Huawei Watch D در فضای مجازی با عنوان عرضه در پایان ماه دسامبر گسترش یافتند. این ساعت هوشمند هنوز آخرین مراحل آزمایشی تست فشارخون را پشت سر نگذاشته است. اما یک افشاگر مورد اعتماد دراین‌باره می‌گوید میزان دقت این ساعت برای اندازه‌گیری فشارخون واقعا خوب است و نتایج به دست آمده مطمئنا قابل‌قبول خواهد بود.

ساعت هوشمند Huawei Watch D یکی از معدود ساعت‌های هوشمندی است که می‌تواند فشارخون فرد را به‌خوبی اندازه‌گیری کند و علاوه بر آن، طراحی بسیار زیبایی نیز داشته باشد. اگر با ساعت‌های هوشمند هوآوی آشنا باشید می‌دانید که بیشتر ساعت‌های قبلی این شرکت دارای طراحی گرد و دو دکمه فیزیکی هستند. این در حالی است که جدیدترین ساعت هوشمند این شرکت طراحی مستطیلی شکلی دارد که احتمالا نمایشگر آن دارای قابلیت لمسی است. البته این نوع طراحی در دیگر پوشیدنی‌های هوآوی نیز وجود دارد.

به‌طورکلی می‌توان گفت که ساعت هوشمند جدید هوآوی می‌تواند برای شما یک دستیار سلامت واقعی باشد. زیرا بر اساس جزئیات منتشر شده ساعت هوشمند Huawei Watch D علاوه بر داشتن حسگر سنجش فشارخون به دیگر حسگرهای سلامت‌محور نیز مجهز شده است. ازجمله این حسگرها می‌توان به حسگر سنجش ضربان قلب، ردیابی خواب، اندازه‌گیری چربی بدن و جالب‌تر از همه اندازه‌گیری قند خون اشاره کرد. همچنین لازم به ذکر است که شرکت هوآوی در زمینه طراحی و تولید ساعت‌های هوشمند، شرکتی تازه‌کار نیست و همیشه توانسته با محصولات خود تحسین کاربران را به دست بیاورد.

مطمئنا ساعت هوشمند Huawei Watch D نیز می‌تواند به‌راحتی با ویژگی‌های جدید و جذابی که دارد، نظر کاربران زیادی را به خود جذب کند. نکته دیگری که در مورد این محصول زیاد شنیده می‌شود استفاده از حرف D در انتهای نام آن است که مطمئنا بی‌دلیل انتخاب نشده است. احتمالا این حرف به خاطر یکی از ویژگی‌های بارز این ساعت هوشمند در نظر گرفته شده است. منتظر انتشار اطلاعات بیشتری در مورد این ساعت هوشمند جذاب و شگفت‌انگیز هستیم.

منبع: gsmarena