مبیت
فروشگاه اینترنتی مبیت
همه دسته بندی ها

درباره مبیت

ما در فروشگاه اینترنتی مبیت بر این باوریم که شما نیز عضوی از خانواده مبیت هستید و ما می‌توانیم با ارائه بهترین خدمات به شما ارتباطی پایدار و موثر داشته باشیم؛ تیم مبیت معتقد است که بزرگ‌ترین سرمایه شمایید و در تلاشیم تا از بالاترین سرمایه خود به بهترین شکل ممکن با ارائه بهترین خدمات حفاظت کنیم.

داستان مبیت 

مارکت پلیس مبیت از سال 1393 و تحت عنوان فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال فعالیت خود را آغاز کرد؛ شروع این فعالیت با بازخورد مثبتی از سوی کاربران علاقه‌مند به کالای دیجیتال روبه‌رو شد چرا که مبیت پیش از آن به صورت حضوری در زمینه فروش کالای دیجیتال فعالیت داشته و این موضوع سبب شده است تا به سادگی نیاز کاربران خود را بشناسد و به بهترین شیوه ممکن به آن‌ها پاسخ دهد و رضایت آنان را جلب کند.

کیفیت و تضمین اصالت کالاهای عرضه شده در مبیت از جمله مواردی است که سبب شده کاربران با خاطری آسوده و بدون هیچ گونه نگرانی بتوانند کالای مورد نظر خود را از مبیت خریداری کنند.

مسیر پیشرفت مبیت

داستان ما از سال 1393 آغاز شد و این مسیر پر چالش تنها با لطف الهی و استقبال کاربران بود که میسر شد؛ حال مبیت یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی در ایران است که در زمینه فروش کالاهای مختلف فعالیت دارد همچنین این مارکت پلیس بزرگ تامین‌کنندگانی را از سراسر ایران گردهم آورده تا شما بتوانید انواع کالا را به راحتی و تنها با چند کلیک ساده خریداری کنید.

چرا از مبیت خرید کنیم؟

خرید اینترنتی چند سالی است که در ایران رواج یافته و بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تا به جای گشت‌و‌گذار در مراکز خرید به منظور پیدا کردن یک کالای خاص با مناسب‌ترین قیمت، خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند اما اعتماد کردن به وب‌سایت‌های تازه و نوپا چیزی است که ممکن است دغدغه بسیار بزرگی برای کاربران باشد.

به منظور ایجاد اعتماد، از سوی ارگان‌های دولتی مجوزی تحت عنوان ای نماد ارائه می‌شود که تحت شرایطی خاص به فروشگاه‌های اینترنتی اعطا می گردد. با دریافت ای نماد توسط هر فروشگاه اینترنتی شما می‌توانید آن را یک فروشگاه قانونی بدانید و به راحتی از آن خرید کنید؛ خوشبختانه مبیت نیز توانسته نماد اعتماد الکترونیک را دریافت کند و به یکی از فروشگاه‌های اینترنتی با مجوز رسمی تبدیل شود.

درست است که خرید اینترنتی کالا از مزایای بسیاری بهره‌مند است اما به همان نسبت نیز ممکن است شما را با چالش‌هایی رو‌به‌رو کند.

اولین و مهم‌ترین چالش را می‌توان ارسال دیرهنگام کالا از سوی بعضی از فروشگاه‌های اینترنتی دانست اما ما این مشکل را به سادگی حل کرده‌ایم؛ مبیت با کمک تیم لجستیک قوی خود به راحتی و در کوتاه‌ترین بازه زمانی ممکن کالای خریداری شده توسط شما را درب منزل تحویل می‌دهد.

از سوی دیگر ممکن است هنگام خرید به این موضوع بیندیشید که آیا این بهترین قیمت برای محصول ارائه شده است؟ مبیت به علت ساختار مارکت پلیسی خود برای هر محصول تامین‌کنندگان مختلفی دارد که این موضوع سبب شده است تا شما به راحتی امکان مقایسه قیمت داشته باشید و بتوانید کالای مد نظر خود را با مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید.

مزایای فروشگاه اینترنتی مبیت تنها در مرحله خرید متوقف نمی‌شود؛ همکاران ما با دقت و وسواس در بسته‌بندی مطمئن و ارسال سریع و به موقع سفارشات، بیشترین تلاش را برای جلب رضایت شما دارند. علاوه بر این با رعایت اصل 7 روز ضمانت بازگشت کالا و ضمانت اصل بودن آن، سعی در ارائه بالاترین خدمات را برای شما همراهان داریم.