دانستنی موبایل

در صورت فراموشی رمز موبایل هواوی راهکار چیست؟

در صورت فراموشی رمز موبایل هواوی راهکار چیست؟

قفل نرم افرارها این امکان را برای شما مهیا می کند تا نرم افزارهای موبایل را برای ممانعت از دسترسی بدون مجوز قفل نمایید. در صورتی که پسورد ورود نرم افزار قفل شده ای را از یاد بردید، راهکارهای زیر را امتحان کنید:

  • با کمک اثر انگشت خود، به برنامه قفل شده وارد شوید: در صورتی که دسترسی به نرم افزار قفل شده با کمک اثر انگشت خود را فعال کرده اید، قفل نرم افزارها را در تنظیمات بیابید و با کمک اثر انگشت خود به صفحه قفل برنامه ها دسترسی پیدا کنید. تنظیمات را در بالا سمت چپ صفحه نمایش بزنید تا پسورد را عوض کنید یا قفل نرم افزارها را از حالت فعال خارج کنید. در بعضی دستگاه ها که سیستم عامل EMUI 9.1/Magic UI 1 یا ورژن بالاتر دارند امکان دارد باز احتیاج باشد پسورد ورود را بزنید تا بتوان پسورد ورود را عوض کنید یا قفل نرم افزارها را از حالت فعال خارج کنید. در این حالت برای اطمینان از قفل نشدن نرم افزار، می توانید شرایط کلید در ارتباط با برنامه قفل شده را به مود غیر فعال عوض کنید.
  • ارزیابی کنید آیا مورد فراموشی رمز عبور، در صفحه قفل نمایش داده می شود؟ اگر این گزینه نشان داده می شود ” رمز ورود را فراموش کرده اید؟” را بزنید تا جواب سوال امنیتی را بزنید و پسورد ورود را بازنشانی نمایید.

در صورتی که مورد “رمز ورود را فراموش کرده اید؟” موجود نیست، رمز ورود صفحه قفل را بزنید. در صورتی که نمی توانید قفل برنامه را با کمک رمز ورود صفحه قفل باز نمایید، علامت این است که سوال امنیتی را تنظیم نکرده اید.

 

  • در صورتی که مساله حل نشد، عملیاتی که در ادامه بیان شده است را پیاده کنید:
  • EMUI 8.1 و پایین‌تر: نرم افزار قفل شده را حذف نصب و دوباره نصب نمایید تا قفل برنامه ها از حالت فعال خارج گردد. با این وجود برای نرم افزارهایی که شرایط حذف نصب آنها مهیا نیست (مانند HUAWEIAppGalleryبرای بازگشایی قفل نرم افزارها بایستی از اطلاعات خود بک آپ تهیه کنید و بازنشانی موبایل را پیش ببرید. (پشتیبان گیری از اطلاعات برنامه های قفل شده عملی نیست).
  • EMUI 8.2/Magic UI 2.X و بالاتر: حذف نصب و نصب دوباره نرم افزار قفل گردیده باعث غیر فعال شدن قفل برنامه ها نمی گردد. برای باز کردن قفل اپلیکیشن ها، تنها می توانید بازنشانی موبایل را صورت دهید. پیش از بازنشانی تلفن همراه از دیتاهای با اهمیت بک آپ بگیرید، بازنشانی موبایل را در تنظیمات بیابید و به آن بخش بروید و سازوکارهای روی صفحه ها را برای عملی کردن، پیش بگیرید.

گوشی های موبایل به همراه تخفیف های ویژه مبیت را ببینید : قیمت گوشی 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا