یاد دادن ابتدایی ترین شیوه روت اندروید به وسیله طرح KingRoot

اگر علاقه دارید که به صورت ابتدایی ترین شیوه ای که امکان دارد گوشی اندرویدی یا تبلت خویش را روت نمایید، مقاله  حاضر را مطالعه نمایید. طرح  KingRootنرم افزاری می باشد که دارای استفاده فراوان هست. تنها با کلیک کردن می توانید روت گوشی ‌های همراهی را که اندروید هستند را فعال نمایید. در این مقاله می خواهیم به یاد دادن ابتدایی ترین شیوه روت اندروید به وسیله طرحKingRoot  اقدام نماییم.

گوشی های موبایل به همراه تخفیف های ویژه مبیت را ببینید : قیمت گوشی 

پیشگفتاری در ارتباط با ابتدایی ترین شیوه روت اندروید

روت گوشی‌ های همراهی که سیستم عامل اندروید را دارا هستند سودمندی های زیادی را با خود دارند. زمانی که گوشی همراه یا تبلت اندرویددار خودتان را روت می‌نمایید، توانایی آن را پیدا می کنید که تسلط زیادتری بر سیستم داشته و در صورت لزوم آن را به شکل خصوصی و آن هم به مقدار فراوان تر درآورید. همین طور روت سیستم به نصب کاستوم رام (Custom ROM) اجازه می دهد. کاربران بسیاری خیلی زیاد، آنها را دوست دارند. ولی به چه طریقی قادریم تبلت یا گوشی همراه اندرویددار خویش را روت نماییم؟ سیستم ‌های اندرویددار به راحتی می توانند روت گردند. در بیشتر راه  هایی که در حال حاضر وجود دارند، لازم هست تا سیستم را به کامپیوتری که نقش رابط دارد، وصل کرده و از مسیر یک طرح داخل روتش شوید، ولی نقشه ریختن با تیتر KingRoot فرصتی را در دستان شما می‌ گذارد تا خیلی آسان و بدون احتیاج به متصل نمودن سیستم به کامپیوتر به روت آن داخل شوید.

مقاله پیشنهادی :  با چه چیزی گوشی موبایل را تمیز کنیم ؟ (4 نکته مهم)

طرح KingRoot در سیستم اندرویددار می تواند نصب گردد و بعد از برگزیدن گزینه Root و اجرای آن خواهید توانست سیستم خودتان را روت نمایید. لازم به ذکر است که به کار گرفتن طرح KingRoot با همین روش در کلیه سیستم های اندرویددار ممکن نخواهد بود و احتمال دارد که در بعضی از سیستم ‌ها این شیوه پاسخگو نباشد. گروهی که طرح KingRoot را ایجاد کرده اند جهت برطرف کردن این مسئله، کپی مخصوص سیستم عامل ویندوز این طرح را هم برای استفاده عموم ساخته ‌اند که تا حدودی با همه سیستم ‌های اندرویددار می تواند سازگار باشد. با نصب کردن این طرح در کامپیوترتان و متصل نمودن گوشی همراهتان به آن، فقط با کلیک کردن می توانید به روت کردن گوشی همراه یا تبلت اندرویددارتان اقدام کنید. در نتیجه در مقاله پیش رو خواستار این هستیم که به یاد دادن ابتدایی ترین شیوه روت اندروید به وسیله طرح KingRoot بپردازیم. اگر در ارتباط با هر یک از قسمت ها و مرحله هایی که توضیح داده شده اند احتیاج به کمک دارید، با متخصصین موبایل تماس گرفته و از ایشان بخواهید تا شما را بیشتر و بهتر راهنمایی کنند.

روت کردن اندروید بدون احتیاج به وصل کردن کامپیوتر با طرح KingRoot

روت کردن اندروید بدون احتیاج به وصل کردن کامپیوتر با طرح KingRoot

توصیه می کنیم که در گام اولیه، کاربرد برنامه KingRoot را در سیستم اندرویددار خویش وارسی نمایید. برای اینکه این مورد را انجام دهید بر روی این بخش کلیک نمایید تا به پایگاه اینترنتی دانلود طرح KingRoot انتقال پیدا کنید. بعد از آن Download APK for Android را انتخاب نمایید. به این شکل می بینید که روند دانلود کردن فایل APK که در طرح KingRoot موجود است، شروع می ‌شود. بعد از اینکه دانلود کردید، فایل APK را به حافظه درونی گوشی همراه اندرویددار خود جا به جا کنید. به لیست Settings سیستم رفته و سپسSecurity  را انتخاب نمایید. هم اکنون Unknown Sources را فعال کنید. باید یادتان باشد که اگر Unknown Sources را فعال نکنید، نمی توانید فایل  APK موجود در طرح KingRoot در سیستم اندرویددارتان را نصب کنید.

مقاله پیشنهادی :  چطور گوشی سامسونگ را فلش کنیم ؟ (8 قدم)

بعد از اینکه Unknown Sources را فعال کردید حتماً بایستی فایل APK که در طرح KingRoot وجود دارد را نصب نمایید. پس از نصب کردن طرح KingRoot باید این طرح را اجرا کنید. بعد از آن لازم هست که آیکون Root را لمس نمایید. در همین زمان نواری ظاهر می‌ گردد که نشانگر مقدار پیروزی فرآیند روت کردن سیستم هست. باید انتظار بکشید  تا فرآیند روت کردن کاملاً انجام شود. بدیهی است که برای انجام کامل این پروسه به زمان نیاز دارید. اگر در موقع انجام دادن این فرایند پیام ‌هایی را دیدید که به شما می گفتند دچار اشتباه شده اید، اضلاً ناراحت نشوید و برای بار دوم Root را لمس نمایید تا طرح KingRoot برای چندمین دفعه کوشش نماید تا فرایند روت سیستم را را به اتمام برساند. اگر کار شما به طور کامل انجام نگردید حتماً از کپی مخصوص ویندوز طرح KingRoot کمک بگیرید. استفاده کردن از کپی خاص سیستم عامل ویندوز طرح KingRoot نیز از اولی ترین شیوه روت کردن اندروید به حساب می ‌آید.

روت کردن اندروید همزمان با وصل کردن کامپیوتر به طرح KingRoot

چنانچه طرح یا برنامه KingRoot به صورت بدون واسطه در گوشی همراه اندرویددارتان کارایی که باید داشته باشد را نداشت حتماً از کپی ویندوزدارش کمک بگیرید. برای انجام دادن این فعالیت بر این قسمت کلیک نمایید تا به پایگاه اینترنتی دانلود کردن طرح KingRoot بروید. بعد Download for Windows را انتخاب نمایید تا کپی ویندوزدار طرح KingRoot دانلود گردد. این کپی را در کامپیوتر خود نصب نمایید و در گوشی همراهتان که هوشمند هم هست USB Debugging را فعال کنید. اگر این می خواهید این کار را انجام دهید لازم هست که داخل فهرست Developer Options گردید که زیرمجموعه ‌ای از فهرست سیستم عامل Settings اندروید می باشد. اگر در پیدا کردن این مورد با مسئله ای رو به رو شدید، می توانید با متخصصان موبایل ارتباط بگیرید و از آنها بخواهید که راهنماییتان نمایند.

مقاله پیشنهادی :  کدام گوشی ها سنسور مادون قرمز دارند ؟ (28 مدل)

با کمک گرفتن از کابل USB، گوشی همراه اندرویددارتان را به کامپیوتر وصل کنید. سپس طرح KingRoot را در کامپیوتر به اجرا بگذارید. در محیطی که طرح  KingRootدارد Root را کلیک کنید تا فرمان جهت روت کردن سیستم اندرویددار شما ارسال گردد. باید مقداری صبر کنید تا این فرآیند با موفقیت تمام شود. اگر کپی ویندوزدار طرح KingRoot نیز در روت نمودن سیستمتان به خوبی کار نکرد، ناچار هستید که از باقی مانده طرح های روت کردن مشابه یاری بگیرید، ولی طرح KingRoot در بیشتر سیستم ‌هایی که دارای سیستم عامل اندروید می باشند کارا هست و استفاده کردن از آن به عنوان مقدماتی ترین مسیر روت کردن اندروید با طرح KingRoot تاکنون مورد شناسایی قرار گرفته است.

نتیجه گیری

ملاحظه نمودید که در مقاله ای که مطالعه کردید به یاد دادن ابتدایی ترین شیوه روت اندروید به وسیله طرح KingRoot پرداختیم. اگر در ارتباط با هر یک از قسمت ها و مرحله هایی که توضیح داده شده اند احتیاج به کمک دارید، با متخصصین موبایل تماس گرفته و از ایشان بخواهید تا شما را بیشتر و بهتر راهنمایی کنند.