مزیت گوشی‌های اندرویدی به گوشی‌های آیفون این است که شما می‌توانید هرگاه که از ظاهر موبایل خود خسته شدید، تم و قالب گوشی تان را تغییر دهید. روش‌های مختلف ساده و خلاقانه ای برای تغییر تم در گوشی‌های هوآوی وجود دارد اما مخاطب ممکن است نتواند به راحتی به آن‌ها دسترسی پیدا کند. با این چند روش ساده و راحت می‌توانید تم گوشی هوآوی خود را تغییر دهید.

روش اول تغییر تم: اپلیکیشن Themes

تمامی گوشی‌های هوآوی به طور پیش فرض اپلیکیشن Themes  را دارند.

وارد اپلیکیشن شوید. پس از آن متوجه لیست سرشاری از رنگ‌ها و طرح‌های مختلف تم‌ها می‌شوید.

هر کدام از تم‌های موردنظر تان را که انتخاب کنید و کلیک بر روی دکمه‌ Apply تم مورد نظر شما بر روی تلفن همراه شما نصب خواهد شد.

روش دوم: بازگشت به تم پیش‌فرض

اگر بعد از مدتی استفاده از تم‌های گوناگون قصد بازگشت به تم اولیه خود را داشته باشید، با استفاده از  اپلیکیشن Themes تم  Default را از مجموعه تم‌های هوآوی انتخاب کنید. تم اولیه تلفن شما مجدد فعال می شود.

روش سوم تغییر تم هواوی

اگر تم‌های معمول در اپلیکیشن Themes موجود نیست به این آدرس بروید. این‌جا پر از تم‌های گوشی هوآوی است. کافی‌ست تم مورد نظر خود را از این آدرس دانلود کنید و آن را در پوشه‌ HWThemes قرار دهید. حالا به اپلیکیشن Themes برگردید و تم مورد نظر خود را فعال کنید.

مقاله پیشنهادی :  کدام گوشی آیفون دو سیم کارت است ؟

روش چهارم: تم‌های پیش‌نهادی کاربران

اگر تم‌های شرکت هوآوی مطابق سلیقه شما نیست، اپلیکیشن hwthemes pro  پیشنهاد ماست. این اپلیکیشن منبع تم‌های ساخته شده و پیشنهاد شده از سمت کاربران است. تم مورد نظر را که انتخاب کردید گزینه‌ Set & Apply را بزنید تا تم شما به شکل دلخواه شما در بیاید.

تم ها را می توان با روش های مختلف دیگری نیز تغییر داد از جمله فعال کردن دارک مود یا حالت تاریک برای گوشی‌های هوآوی، استفاده از تم گوشی‌های آیفون برای گوشی‌های هوآوی و … . این مورد در آینده بیشتر شرح داده خواهد شد.

اما این چهار روش ساده‌ترین روش‌هایی‌ست که به وسیله آن می‌توانید برای گوشی هوآوی خود یک تم و پوسته جدید فعال کنید. آیا آموزش تغییر تم هواوی برای شما کاربردی بود؟