فهرست مطلب

راهنمای انتخاب و خرید بهترین مانیتور برای ترید

دنیای ترید پر از ریسک و عدم قطعیت است. تخصص، تجربه، مهارت‌های اکتسابی و حتی شانس، همگی برای موفقیت در ترید اهمیت دارند. متاسفانه، هیچ میانبر، فرمول معین و خاص یا دستورالعمل مشخصی برای موفقیت در این حرفه وجود ندارد. فقط هر چه بیشتر یاد بگیرید، آموزش ببینید، تجربه کسب کنید و مهارت‌های خود را پله‌پله ارتقاء دهید، بیشتر موفق خواهید شد. این عوامل می‌توانند باعث شوند که بهتر عمل کنید. علاوه بر تمامی این موارد، داشتن یک دید مناسب نسبت به بازارهای مالی هم می‌تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. به همین دلیل، ممکن است به دنبال شناخت بهترین مانیتور برای ترید باشید. یا بخواهید بدانید که بهترین سایز مانیتور برای ترید چقدر است و با بهترین مانیتورها برای ترید آشنایی پیدا کنید. برای شناخت بهترین مانیتورهای ترید با ما در مجله اینترنتی مبیت مگ همراه باشید.

اما اهمیت شناخت بهترین مانیتور برای ترید چیست؟ یا چرا باید بهترین سایز مانیتور برای ترید را بدانیم؟ در پاسخ، باید گفت که فناوری مورد استفاده در ترید، یکی از فاکتورهای مهم برای موفقیت در این معادله است. با این حال، اما اغلب مردم آن را نادیده می‌گیرند. به همین دلیل، هیچ وقت سراغ شناخت بهترین مانیتورها برای ترید نمی‌روند. در واقع، علاوه بر داشتن تجربه‌ی کافی، باید ابزار و تجهیزات مناسبی هم برای این کار داشته باشید تا به موفقیت‌های بیشتری برسید. مهارت و شانس را هم باید جزو عوامل دیگر در موفقیت برای این کار در نظر بگیرید. مانیتور یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که شما باید برای کسب عملکرد بهتر در این کار، در اختیار داشته باشید. بنابراین، لازم است با بهترین مانیتورهای ترید آشنایی پیدا کنید.

نحوه انتخاب بهترین مانیتور برای ترید

بهترین مانیتورهای ترید می‌توانند به شما در تلاش تجاری و مداوم خود به صورت روزانه کمک کنند. در واقع، در اختیار داشتن یکی از بهترین مانیتورهای ترید می‌تواند کل فعالیت‌های معاملاتی شما را متحول کند. ما در مطلب امروز خود در مجله اینترنتی مبیت تمام آنچه که باید درمورد بهترین مانیتورها برای ترید بدانید را در اختیارتان قرار خواهیم داد. علاوه بر این، چند مدل را به عنوان بهترین مانیتور برای ترید به شما معرفی خواهیم کرد تا با گزینه‌هایی که می‌توانید انتخاب کنید، کاملا آشنا شوید. مدل‌هایی که معرفی می‌کنیم، بهترین مانیتورها برای ترید محسوب می‌شوند. اگرچه که داشتن بهترین مانیتورهای ترید لزوما نمی‌تواند به معنی موفقیت شما در مسیر ترید باشد، اما بدون شک در کسب یک عملکرد بهتر به شما کمک خواهد کرد تا به مرور زمان، معاملات سودآوری انجام دهید.

اگر به استخراج ارزهای دیجیتال هم علاقه‌مند هستید و می‌خواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست بیاورید می‌توانید با بهترین کارت گرافیک برای ماینینگ آشنایی پیدا کنید.

موردی که باید مد نظر بگیرید، این است که هر چیزی که درخشان است، به اندازه طلا ارزشمند نیست. در بهترین حالت، فقط می‌تواند زاویه‌ای از حقیقت را مشخص کند. این یعنی نیازی به خرید یک نمایشگر زیبا ندارید. در واقع، زمانی که به دنبال بهترین سایز مانیتور برای ترید هستید، یک سری فاکتورهای معین وجود دارد که بیشتر از عوامل دیگر اهمیت دارند. در بخش‌های بعدی مطلب امروز خود، توضیح می‌دهیم که یک نمایشگر خوب باید چه ویژگی‌ها و مشخصاتی داشته باشد تا بتوان آن را جزو بهترین مانیتورهای ترید در نظر گرفت.

مانیتورهای مناسب برای ترید

مانیتور مناسب برای ترید

اگر مرتب معامله می‌کنید، می‌دانید که بهترین مانیتورها برای ترید آن‌هایی هستند که به ذهن شما اجازه می‌دهند مستقیما وارد صفحه شود و با آن تعامل پیدا کند. نه نمایشگرهایی که صرفا به شما نشان دهند چه اتفاقی در حال رخ دادن در صفحه است. بهترین مانیتورهای ترید حواس شما را پرت نمی‌کنند. زیرا شما در حین استفاده از آن‌ها با تمام توجه و حواس خود در دنیای ارزهای دیجیتال، فارکس، سهام یا بازارهای مالی دیگری که کار می‌کنید، غرق می‌شوید. همچنین، باید در نظر داشته باشید که کدام مدل از این نمایشگرها می‌توانند بهترین و بیشترین سود مالی را برای شما به ارمغان بیاورند و در عین حال، برای سلامت چشم شما هم خطری نداشته باشند و به راحتی بتوان برای مدت طولانی به آن‌ها نگاه کرد.

ما به تمام گزینه‌هایی که در حال حاضر می‌توانید به عنوان بهترین مانیتورها برای ترید به آن‌ها دسترسی داشته باشید پرداخته‌ایم. همچنین، درمورد بهترین سایز مانیتور برای ترید و هر نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، هم توضیح داده‌ایم. این موارد هر نیازی که داشته باشید را برطرف می‌کنند. ما برای گردآوری لیست امروز خود، عوامل مختلفی را در نظر گرفته‌ایم. این عوامل، ترکیبی از برداشت‌های شخصی کاربران و نظرات کارشناسان متخصص این حوزه است. همچنین، از تجربیات شخصی هم استفاده کرده‌ایم. شرایط و محیط کار از منزل را هم در نظر گرفتیم. زیرا باید نیاز افرادی که از منزل کار می‌کنند را به خوبی بدانیم. با ما همراه بمانید.

مادربرد اصلی‌ترین قطعه‌ی هر سیستم است و Asus هم یکی از معتبرترین برندهای سازنده‌ی این قطعه. در مطلب مشخص شده، می‌توانید با بهترین مادربرد ایسوس آشنا شوید.

چگونه می توان بهترین مانیتور را برای ترید انتخاب کرد؟

حقیقت این است که نیازهای کاربران مختلف بسیار متفاوت است. همچنین، عمق این نیازها هم بسیار زیاد است. به عنوان مثال، بازار سهام آمریکا صبح خیلی زود باز می‌شود. هر فردی که در این بازار معامله می‌کند، دوست ندارد نور صبحگاهی در نمایشگرش منعکس شود و دید خوبی به چارت‌ها نداشته باشد. بنابراین، به دنبال گزینه‌ای است که ضدانعکاس باشد. از سوی دیگر، یک نفر ممکن است معامله‌گرِ روزانه باشد. این فرد باید نمایشگری با تراکم رزولوشن بالا داشته باشد که بتواند اطلاعات را با خواناترین حالت ممکن به تصویر بکشد و اطلاعات را به سرعت تحلیل کند. پس بهتر است هر مانیتور، متناسب با نیازهای هر یک از کاربران باشد. در واقع، کاربران باید بر اساس نیازهای خود، بهترین سایز مانیتور برای ترید و بهترین مانیتورها برای ترید را انتخاب کنند.

نکات قابل توجه در خرید بهترین مانیتور برای ترید

با توجه به تعدد مدل‌های پرشمار نمایشگری که در بازار می‌توان پیدا کرد، بررسی و مقایسه‌ی تمام آن‌ها با یکدیگر بسیار دشوار و واقعا غیرممکن است. باید یک سری فاکتور را به عنوان معیار در نظر گرفت و بر اساس آن‌ها یک سری از گزینه‌هایی که می‌توانند بهتر باشند را انتخاب کرد. با این وجود، کیفیت کلی را می‌توان در اولویت اول قرار داد. بنابراین، یک سری از نکته‌ها برای شناخت بهترین مانیتورهای ترید همان نکاتی است که زمان خرید هر مانیتور دیگری هم باید به آن‌ها توجه داشته باشید. اما در بحث ترید، یک سری عوامل و نکته‌ی دیگر هم وجود دارد که می‌توان به نکات عمومی و کلی در خرید نمایشگر اضافه کرد. در ادامه، به این موارد به عنوان نکات قابل توجه در خرید بهترین مانیتورها برای ترید اشاره خواهیم کرد.

اندازه نمایشگر

بسیاری از کاربران به این موضوع اهمیت می‌دهند. این افراد دائما می‌پرسند که بهترین سایز مانیتور برای ترید چقدر است؟ بنابراین، تصمیم گرفتیم اولین نکته قابل توجه در خرید یک نمایشگر مناسب برای معامله در بازارهای مالی را به همین موضوع اختصاص دهیم و توضیح دهیم که بهترین سایز مانیتور برای ترید واقعا چقدر است. واقعیت این است که عملا چیزی به اسم بهترین سایز مانیتور برای ترید حقیقت ندارد. بدین معنی که هیچ سایز ایده‌آلی که بخواهیم برای ترید کردن توصیه کنیم، نیست.

در واقع، سایز مناسب برای هر فرد متفاوت است. این امر بستگی به نیاز فرد دارد و بیشتر، باید هر چقدر که خود فرد تشخیص می‌دهد باشد. معمولا ۲۳ تا ۲۸ اینچ، برای تریدرها سایز خوبی است. با این حال، می‌توانید بیشتر یا کم‌تر از این هم انتخاب کنید. اگر ترجیح می‌دهید نمایشگر بزرگ‌تری داشته باشید، حتی مانیتورهای ۴۳ اینچی و یا نزدیک به آن هم می‌توانند برایتان مناسب باشند. ما در همین مطلب، یک گزینه‌ی ۳۲ اینچی هم معرفی خواهیم کرد که نسبت به گزینه‌های دیگر، بزرگ‌تر است.

رزولوشن تصویر

دومین فاکتور کلیدی که در خرید نمایشگر مناسب برای ترید باید مد نظر بگیرید، رزولوشن است. رزولوشن، نشان می‌دهد که نمایشگر چقدر برای استفاده می‌تواند راحت باشد. در واقع، رزولوشن می‌تواند کیفیت، شفافیت و دقت بصری تصاویری که پخش می‌شوند را مشخص کند. هرچه رزولوشن بالاتر باشد، بدین معنی است که نمایشگر قادر است تصویر باکیفیت‌تر و شفاف‌تری نمایش دهد. با توجه به اینکه داشتن یک تصویر واضح و شفاف برای معامله‌گران اهمیت بسیار زیادی دارد، مانیتورهایی که وضوح تصویر بالاتری دارند، برای آن‌ها بهتر هستند.

در حال حاضر نمایشگرهای 4K پرشماری در بازار وجود دارد که می‌توانند از ارائه یک تصویر Full HD به مخاطبین خود اطمینان حاصل کنند. البته، رزولوشن 2K هم می‌تواند برای معامله‌گران مناسب باشد. با این حال، نمایشگرهای 4K گزینه‌ی بهتری هستند. همچنین، در صورت داشتن یک نمایشگر 4K، می‌توانید در اوقات فراغت یا زمان استراحت خود از آن برای مصارف دیگری نظیر تماشای فیلم و سریال یا مصارف گیمینگ هم استفاده کنید و بهترین نتیجه‌ی ممکن را به دست بیاورید. استفاده از چنین رزولوشن‌های بالایی، واقعا برای هر کاری لذت بخش است. نمایشگرهایی که رزولوشن بالایی دارند، به شما اجازه می‌دهند بالاترین لذت بصری ممکن را تجربه کنید.

اتصالات

سیستم مورد نیاز برای ترید

مانیتورهایی که برای مصارف تریدینگ مورد استفاده قرار می‌گیرند، باید قابلیت‌های اتصالاتی مختلفی داشته باشند. اکثر نمایشگرهای مناسب برای این کار، با درگاه‌های متفاوتی که در آن‌ها تعبیه شده است، به کاربران اجازه می‌دهند دستگاه‌های مختلف خود را به این نمایشگرها متصل نمایند. بهترین مانیتورهای ترید معمولا باید علاوه بر HDMI و VGA دارای سایر درگاه‌های رایج دیگر هم باشند که کاربران بتوانند مک بوک، لپتاپ و دستگاه‌های مختلف دیگر خود را نیز به آن‌ها متصل کنند.

اگر قصد دارید اطلاعات خود را درمورد استخراج ارزهای دیجیتال افزایش دهید می‌توانید مطلب بهترین مادربرد برای ماینینگ را مطالعه کنید.

ویژگی ها و قابلیت های مانیتور

یکی دیگر از فاکتورهایی که معامله‌گران قبل از خرید یک مانیتور برای انجام امور خود باید مد نظر داشته باشند، ویژگی‌هایی است که در آن وجود دارد. یک سری ویژگی مهم نظیر نسبت کنتراست، گزینه‌های ورودی / خروجی، اسپیکرهای داخلی و موارد دیگر وجود دارد که برای برخی از مردم اهمیت زیادی دارند. حتی برخی از معامله‌گران برای این که از این هم یک قدم فراتر بروند، ترجیح می‌دهند به سراغ گزینه‌هایی بروند که تنظیمات گسترده‌ای دارند. بدین ترتیب، می‌توانند تصویر خروجی را به هر شکلی که خودشان دوست دارند، شخصی سازی و تنظیم نمایند.

نسبت کنتراست

نسبت کنتراست یکی از جنبه‌های پراهمیت و مهم نمایشگر محسوب می‌شود که تاثیر بسیار زیادی در کیفیت آن دارد. این فاکتور، عمق رنگ‌های مشکی را نشان می‌دهد. بدین ترتیب، هر چه نسبت کنتراست بیشتر باشد، رنگ‌های مشکی عمیق‌تر به تصویر کشیده خواهند شد. عمیق‌تر نمایش داده شدن رنگ‌های مشکی هم بدین معنی است که کیفیت کلی تصویر بالاتر است. بنابراین، نمایشگری که قصد دارید برای معامله در بازارهای مالی از آن استفاده کنید، بهتر است نسبت کنتراست بالایی داشته باشد. مخصوصا اگر ترجیح می‌دهید یا تمایل دارید که در اتاق‌های کم‌نور این کار را انجام دهید.

مقاله پیشنهادی :  ارزان ترین هدفون بازار (در سال 1401،2022)

نرخ تازه سازی و زمان واکنش

در صورتی که با این دو اصطلاح آشنایی ندارید، باید توضیح دهیم که زمان واکنش که با اسم نرخ تازه سازی (Refresh Rate) نیز شناخته می‌شود، میزان ریفرش شدن تصویر به ازای هر ثانیه را مشخص می‌کند. هر چه ریفرش ریت بالاتر باشد، نمایشگر بهتر است و می‌تواند تصویر نرم و روان‌تری ارائه دهد. البته، صفحه نمایش‌ها و مانیتورهایی که نرخ تازه سازی بالایی دارند، معمولا قیمت زیادی هم دارند.

البته، معامله‌گران می‌توانند این فاکتور را هنگام خرید و انتخاب بهترین مانیتورها برای ترید نادیده بگیرند و به آن توجهی نکنند، زیرا زمان واکنش یا همان نرخ تازه سازی تصویر، برای ترید کاربرد چندان زیادی ندارد و نمی‌تواند در خروجی کاری که معامله‌گران به آن نیاز دارند، چندان تاثیرگذار باشد. این ویژگی، بیشتر برای گیمرها بسیار اهمیت دارد. در واقع، گیمرها بیشتر از کاربران دیگر باید به این فاکتور توجه داشته باشند زیرا برای کار آن‌ها، بسیار تاثیرگذار است.

بنابراین، اگر به دنبال پیدا کردن بهترین مانیتورهای ترید هستید، لازم نیست به خاطر این ویژگی، هزینه‌ی بیشتری بپردازید. برای این دسته از افراد، مانیتورهایی که دارای نرخ تازه سازی ۶۰ تا ۷۵ هرتز هستند، بیش از حدی است که نیاز پیدا خواهند کرد.

زوایای دید

زاویه‌ی دید، در واقع حداکثر زاویه‌ای است که در آن هنوز هم می‌توانید تصویر در حال پخش روی یک نمایشگر را به طور کاملا واضح و شفاف مشاهده کنید. اگر زاویه‌ی دید بیشتر از توان نمایشگر افزایش یابد، کیفیت تصویر افت پیدا می‌کند. بنابراین، تریدرها باید مانیتوری داشته باشند که زاویه دید مناسبی داشته باشد که در عین حال، به اندازه کافی وسیع هم هست.

علیرغم اینکه GPU در استخراج ارزهای دیجیتال بیشترین تاثیرگذاری را دارد، اما CPU هم کم و بیش به همان اندازه اهمیت دارد. بنابراین، بد نیست با بهترین CPU برای ماینینگ آشنا شوید.

ارگونومی و طراحی

مانیتور متناسب با ارگونومی

برخی از تریدرها این کار را به شکل جدی‌تری دنبال می‌کنند. این دسته از افراد، معمولا زمان زیادی را در طول روز پشت صفحه‌ی مانیتور سپری می‌کنند. بنابراین، باید مانیتوری در اختیار داشته باشند که بهترین ارگونومی ممکن را داشته باشد. ارگونومی، از زوایا و جنبه‌های مختلفی قابل بررسی است. اولین جنبه‌ی مهمی که می‌توان آن را مورد بررسی قرار داد، مراقبت از چشم است. فناوری مراقبت از چشم که در برخی از بهترین مانیتورهای ترید امروزی وجود دارد، برای این طراحی شده تا اطمینان حاصل کند که نور مناسبی به چشم می‌رسد و این نور، کم‌ترین فشار ممکن را به چشم وارد می‌کند.

به همین ترتیب، فیلتر نور آبی که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت نیز یکی دیگر از عوامل مهم در مراقبت از چشم زمان استفاده از مانیتور است. انتخاب و خریداری یک نمایشگر مناسب ترید که دارای بیشترین ویژگی‌ها و قابلیت‌ها برای مراقبت از چشم باشد، بسیار برای تریدرها اهمیت دارد. جنبه‌ی دیگری از ارگونومی، راحتی در استفاده از مانیتور است. در واقع، طراحی مانیتور باید به گونه‌ای باشد که استفاده از آن راحت باشد. به همان اندازه که عدم ایجاد فشار روی چشم‌ها اهمیت دارد، فشار آمدن به گردن، سر و کمر هم مهم است. مانیتور نباید به گونه‌ای طراحی شده باشد که برای کار کردن با آن نیاز به خم کردن بیش از حد سر خود داشته باشید. یا حتی برای دیدن آن مجبور باشید بیش از حد سر خود را بالا بگیرید. این موارد فشار زیادی به گردن، سر، کمر و حتی ستون فقرات وارد می‌کنند.

ارگونومی مناسب برای مانیتور

طراحی مانیتور باید به شکلی باشد که از نظر ارگونومی، بهترین حالت را ایجاد کند. مخصوصا برای آن دسته از کسانی که زمان زیادی را پشت مانیتور سپری می‌کنند. یا ساعت زیادی در طول روز به مانیتور نگاه می‌کنند. برخی از مانیتورها به شما اجازه می‌دهند ارگونومی مناسبی زمان کار با آن‌ها ایجاد کنید. به عنوان مثال، قابلیت تنظیم ارتفاع دارند. یا می‌توانید شیب و محور آن‌ها را تنظیم کنید. وجود این قابلیت‌ها به شما اجازه می‌دهند فشار را از چشم، گردن و سر خود کاملا بردارید. این ویژگی‌ها، کارایی و بهره‌وری شما را نیز افزایش می‌دهند. بدین ترتیب، زمان بیشتری می‌توانید کار کنید و ساعات معاملاتی مفیدتری خواهید داشت.

شناخت بهترین کامپیوتر بدون کیس می‌تواند برای علاقه‌مندان به فناوری‌های روز دنیا اهمیت زیادی داشته باشد.

پنل مانیتور (OLED یا LED یا LCD)

معمولا سه علامت اختصاری وجود دارد که فناوری نورپردازی در یک نمایشگر را مشخص می‌کنند. این موارد، شامل OLED و LED و LCD می‌شوند. لازم است که تریدرها قبل از انتخاب بهترین مانیتورها برای ترید به شناخت کامل و خوبی از این موارد دست پیدا کنند. هر یک از این فناوری‌ها، بسیار گسترده هستند و توضیح مفصل آن‌ها از حوصله این مطلب خارج است. اما در ادامه، توضیح مختصری درمورد هر یک از آن‌ها ارائه می‌دهیم. بدین ترتیب، یک ایده کلی درمورد هر یک از آن‌ها به دست خواهید آورد.

انواع پنل های مانیتور

OLED: این عبارت، خلاصه‌ی Organic Light-Emitting Diode است. به معنی دیودی که به طور ارگانیک نور ایجاد می‌کند. مانیتورهای OLED نسبتا جدید هستند. همچنین، نور پس زمینه را برای باریک‌تر شدن نمایشگر حذف می‌کنند. آن‌ها می‌توانند کم‌ترین زمان واکنش و بیشترین ریفرش ریت را داشته باشند.

LED: خلاصه‌ی عبارت Light-Emitting Diode است. به معنی دیود ساطع کننده نور. احتمالا با این فناوری نورپردازی، بیشتر از بقیه آشنا هستید. این فناوری در محصولات بسیار زیادی استفاده شده است؛ حتی نوارهای LED تزئین درخت کریسمس. مانیتورهای LED معمولا زاویه دید فوق العاده‌ای دارند. همچنین، کم‌تر از مانیتورهای LCD چشم را خسته می‌کنند.

LCD: خلاصه‌ی Liquid-Crystal Display است. به معنی صفحه نمایش کریستال مایع. LCDها از نور پس زمینه برای کمک به دیدن نمایشگر استفاده می‌کنند. این نوع مانیتورها معمولا مصرف برق بیشتری نسبت به LEDها دارند، زاویه‌ی دیدشان به اندازه آن‌ها زیاد نیست و برای چشم هم مضرات بیشتری دارند.

با توجه به توضیحات فوق، همانطور که می‌توانید حدس بزنید، معمولا تریدرها ترجیح می‌دهند نمایشگرهای LED یا OLED را انتخاب کنند و کم‌تر سمت مانیتورهای LCD می‌روند. زیرا ضمن دستیابی به کیفیت بالاتر، محصول کم مصرف‌تری به دست خواهند آورد که آسیبِ به نسبت کم‌تری هم به چشمانشان وارد می‌کند. این یعنی در اکثر مواقع از نمایشگرهای LED استفاده می‌کنند. اما در عین حال نسبت به پتانسیل‌های موجود در نمایشگرهای OLED هم هیجان زده هستند. انتظار می‌رود با افزایش تولید و تکامل نمایشگرهای OLED، این نمایشگرها در آینده بیشتر از انواع دیگر مورد استفاده‌ی تریدرها قرار بگیرند.

توانایی فیلتر نور آبی

نمایشگر مانیتورها، نور آبی ساطع می‌کند. نور آبی، یک نوع نور با انرژی بسیار زیاد است. از اثرات منفی آن، می‌توان به خستگی چشم و همینطور اثرات نامطلوب بر خواب و اختلال خواب اشاره کرد. بنابراین، تریدرها باید به دنبال مانیتوری باشند که بتواند تا جای ممکن از چشمان آن‌ها محافظت کند و توانایی فیلتر کردن نور آبی را هم داشته باشد. مخصوصا آن دسته از تریدرهایی که مدت زیادی در طول روز به صفحه‌ی مانیتور نگاه می‌کنند. معمولا هر چه نور آبی در یک مانیتور کم‌تر باشد، قیمت آن بیشتر است. اما قطعا پرداخت این هزینه‌ی بیشتر ارزشش را خواهد داشت. زیرا نتیجه‌ی آن، مراقبت بیشتر از چشمانتان خواهد بود.

آیا استفاده از یک مانیتور خمیده برای ترید اهمیت دارد؟

مانیتور منحنی برای ترید

شکی نیست که معامله‌گران باید بهترین مانیتور برای ترید را در اختیار داشته باشند، چه از نظر سایز و چه از نظر کیفیت و ویژگی‌های دیگر. به همین دلیل به دنبال این هستند که مثلا بدانند بهترین سایز مانیتور برای ترید دقیقا چقدر است. یکی از دلایلی که معامله‌گران به دنبال آگاهی از بهترین سایز مانیتور برای ترید هستند، شاید این باشد که هر چه نمایشگر بزرگ‌تر باشد، می‌توانند نگاه دقیق‌تر و بهتری به چارت داشته باشند. زیرا تمام جزئیات کاملا قابل مشاهده خواهند بود. تمامی گزینه‌هایی که ما در این لیست معرفی کردیم، دارای بالاترین کیفیت هستند. رزولوشن بالایی دارند. تمام ویژگی‌های دیگری که در این مطلب اشاره کردیم نیز در آن‌ها وجود دارد. بنابراین، می‌توان گفت که تمامی این ویژگی‌ها به یک اندازه اهمیت دارند.

اما آیا خمیدگی نمایشگر هم در ترید تاثیرگذار است؟ آیا اصلا استفاده از چنین نمایشگرهایی اهمیت دارد؟ در پاسخ، باید گفت که لزوما خیر. از نظر خودِ ترید و ماهیت آن، تفاوت آنچنان زیادی در اینکه از یک نمایشگر تخت استفاده کنید یا خمیده، وجود ندارد. در واقع، بیشتر به سلیقه شخصی شما و هرآنچه که ترجیح می‌دهید، بستگی دارد. به هر حال، شما مسئول طراحی ستاپ معاملاتی شخصی خود هستید و هر شکلی از تجهیزات که دوست داشته باشید را می‌توانید استفاده کنید. اگر شما هم نمایشگرهای خمیده را دوست دارید، چرا که نه؟

معرفی بهترین مانیتور برای ترید

موج کنونی که در دنیای فناوری به وجود آمده است، گزینه‌های پرشماری برای افراد حرفه‌ای به ارمغان آورده است. به همین ترتیب، دنیای فناوری برای تریدرها هم چندین و چند گزینه‌ی قابل توجه با مشخصات عالی به همراه آورده است. درست است که پیدا کردن مانیتورهای مناسب برای تریدینگ، نیاز به تحقیقات گسترده و زیادی دارد. اما لیستی که ما امروز در مبیت مگ برای شما آماده کرده‌ایم، به شما کمک می‌کند تا با بهترین مانیتورهای ترید آشنا شوید.

بهترین مانیتور برای ترید، Dell 27 LED backlit LCD Monitor SE2719H

مشخصات مانیتور Dell 27 LED backlit LCD Monitor SE2719H

• سایز صفحه نمایش: ۲۷ اینچ

• نوع پنل: LED

• حداکثر رزولوشن نمایشگر: ۱۰۸۰ × ۱۹۲۰ پیکسل

• زمان واکنش: ۵ میلی ثانیه (grey-to-grey سریع) و ۸ میلی ثانیه (grey-to-grey طبیعی)

• نسبت تصویر: ۱۶:۹

• ویژگی‌های شاخص: استفاده از فناوری بدون سوسوی نور، پایه فشرده و نور پس زمینه و فناوری IPS برای زاویه دید گسترده

• درگاه‌ها: HDMI و VGA و کابل برق

شناخت بهترین لپتاپ برای کارهای گرافیکی به احتمال بسیار زیادی برای طراحان گرافیک اهمیت بسیار زیادی دارد.

نگاهی کلی به مانیتور Dell 27 LED backlit LCD Monitor SE2719H

کاملا واضح و روشن است که تریدرها یا افرادی که سبک زندگی مشابهی با آن‌ها دارند، زمان زیادی را با مانیتورهای خود سپری می‌کنند و در طول روز، برای مدت زیادی به آن نگاه می‌کنند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، مانیتور SE2719H از برند Dell یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید برای ترید کردن از آن استفاده کنید. زیرا احتمالا نمی‌خواهید چشمان خود را در معرض نور مصنوعی قوی و شدیدی قرار دهید. اگر برای مدت زیادی در معرض این نور مصنوعی قرار بگیرید، خطر ابتلا به سندرم بینایی رایانه شخصی (CVS) در شما افزایش پیدا می‌کند. به‌خصوص اگر از مانیتوری استفاده کنید که دارای نور آبی زیادی باشد یا نور آن زیاد سوسو بزند.

برای محافظت از چشمان خود، باید یک مانیتورِ بدون سوسو و ضدانعکاس نظیر Dell SE2719H خریداری کنید که از نظر بزرگی هم با ۲۷ اینچ اندازه، بهترین سایز مانیتور برای ترید را در اختیار دارد. امروزه بسیاری از نمایشگرها دارای نور پس زمینه LED با مدلاسیون DC هستند که از سوسو زدن جلوگیری می‌کند. Dell SE2719H نیز دقیقا یکی از همین مدل‌ها است.

بررسی مانیتور Dell 27 LED backlit LCD Monitor SE2719H

برای معامله‌گران، انتخاب بهترین سایز مانیتور برای ترید اهمیت بسیار زیادی دارد. اندازه صفحه‌ی این مانیتور ۲۷ اینچ است که کاملا می‌تواند مناسب باشد و تمام جزئیات تصویر را در اختیار کاربران قرار دهد. در واقع، با داشتن یک نمایشگر بزرگ نظیر Dell SE2719H فضای بیشتری در اختیار خواهید داشت. از این فضا می‌توانید برای مصارف مختلفی استفاده کنید. به عنوان مثال، می‌توانید چارت‌های بیشتری در آن جای دهید تا هر اطلاعاتی که برای ترید نیاز دارید را به دست بیاورید. علاوه بر این، برای مصارف دیگری نظیر تماشای فیلم و سریال یا انجام بازی‌های ویدئویی هم فضای بیشتری در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

مقاله پیشنهادی :  بهترین ساعت هوشمند امیزفیت

Dell SE2719H از جنبه‌های دیگری به غیر از اندازه هم ارزشمند است. به عنوان مثال، اگر به دنبال مانیتوری هستید که رزولوشن خوبی داشته باشد، Dell SE2719H یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید انتخاب کنید. همچنین، برند سازنده‌ی آن یعنی Dell هم همیشه به واسطه‌ی تولید و ساخت کامپیوترهای باکیفیت و فوق العاده عالی شناخته شده است. پس شکی نیست که همین روند را در این محصول نیز همچنان حفظ کرده است. این نمایشگر دارای رزولوشن ۱۰۸۰ × ۱۹۲۰ است که برای ترید کردن، بسیار مناسب است. برای آن دسته از افرادی که برای ترید کردن از دو مانیتور استفاده می‌کنند، ۱ مانیتور مثل Dell SE2719H با چنین رزولوشن خوبی، کافی خواهد بود.

ویژگی های اصلی مانیتور Dell 27 LED backlit LCD Monitor SE2719H

• سایز ۲۷ اینچی در لیست بهترین مانیتورها برای ترید

• دارا بودن نور پس زمینه

• استفاده از درگاه‌های HDMI و VGA برای اتصالات

• عرضه به همراه کابل برق

• مجهز به فناوری پنل IPS برای زاویه‌های دید الترا واید

• رزولوشن ۱۰۸۰ × ۱۹۲۰ پیکسل

• زمان واکنش ۸ میلی ثانیه‌ای

• ضد انعکاس و سوسو زدن نور

• دارای پایه فشرده و محکم

• امکان تغییر دادن زاویه مانیتور برای به دست آوردن بهترین دید

• مجهز به یک فناوری مخصوص برای راحتیِ دید که با به حداقل رساندن نور آبی می‌تواند از چشم کاربران محافظت کند

سامسونگ یکی از معتبرترین برندهای سازنده ساعت هوشمند محسوب می‌شود. بنابراین، ممکن است به شناخت بهترین ساعت هوشمند سامسونگ علاقه‌مند باشید.

نقاط قوت نقاط ضعف
قابلیت چرخش و تنظیم برای راحت‌تر نگاه کردن به آن پایه VESA ندارد
رزولوشن بالا و خوب
اندازه بزرگ و مناسب
توانایی محافظت از چشم کاربران در برابر نور مصنوعی

مانیتور HP VH240a 23.8-inch Full HD 1080p

بررسی مانیتور HP VH240a

مشخصات مانیتور HP VH240a 23.8-inch Full HD 1080p

• سایز صفحه نمایش: ۲۳.۸ اینچ

• نوع پنل: LED

• حداکثر رزولوشن نمایشگر: ۱۰۸۰ × ۱۹۲۰ پیکسل

• اسپیکر: دارای ۲ اسپیکر داخلی

• نسبت تصویر: ۱۶:۹

• ویژگی‌های شاخص: صفحه نمایش LED قابل تنظیم، مجهز به فناوری ضدانعکاس، قابل نصب روی دیوار

• درگاه‌ها: HDMI و VGA

بهترین تبلت تا ۳ میلیون تومان در مطلبی که مشخص شده، معرفی شده است.

نگاهی کلی به مانیتور HP VH240a 23.8-inch Full HD 1080p

VH240a یک صفحه نمایش مخصوص ترید از برند مطرح و شناخته شده و معتبرِ HP است که زاویه دید ۱۷۸ درجه‌ای دارد. علاوه بر این، از هر زاویه‌ای که به آن نگاه کنید، دارای یک طراحی بسیار چشم نواز و زیبا است. این نمایشگر با رزولوشن بالای خود که به ۱۰۸۰ × ۱۹۲۰ پیکسل می‌رسد، می‌تواند تصاویر و چارت‌هایی با تصویر کاملا واضح و شفاف به شما ارائه دهد. وجود رزولوشن بالا در یک نمایشگر کامپیوتری که قصد دارید از آن برای مصارف ترید استفاده کنید، اهمیت بسیار زیادی دارد. همچنین، ضدانعکاس بودن آن هم به همین میزان و حتی به مراتب بیشتر از آن، اهمیت دارد. زیرا با وجود این قابلیت‌ها، توانایی محافظت از چشمان شما را به دست خواهد آورد و بدین ترتیب، بهره‌وری شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

این موارد، ویژگی‌هایی هستند که به ندرت می‌توان در نمایشگرهای موجود در کلاس‌ها و رده‌های پایین‌تر یا مدل‌های ارزان قیمت‌تر مشاهده کرد. نمایشگر HP VH240a می‌تواند یک ستاپِ ترید بسیار خوب به وجود بیاورد. ارتفاع و زاویه این نمایشگرِ LED قابل تنظیم است و دارای دید ارگونومیک ۴ طرفه هم می‌باشد. اشاره به این موضوع هم اهمیت بسیار زیادی دارد که برخی از ویژگی‌های بهترین مانیتورهای ترید شامل قابلیت تنظیم درجه و ارتفاع، رزولوشن بالا، قابل نصب بودن روی دیوار و موارد مختلف دیگری می‌شوند که تمامی آن‌ها در HP VH240a وجود دارد. در واقع، این ویژگی‌ها باعث می‌شوند یک ستاپِ ترید فوق العاده حرفه‌ای داشته باشید.

بررسی مانیتور HP VH240a 23.8-inch Full HD 1080p

برای تریدرها، داشتن صفحه نمایشی که آزادی تنظیم ارتفاع به شما می‌دهد بسیار مهم است. این قابلیت و تمامی ویژگی‌های دیگری که در HP VH240a وجود دارد، به شما کمک می‌کنند تا از تجربه‌ی ترید خود، بیشترین بازدهی ممکن را به دست بیاورید. در این مانیتور، مشاهده می‌کنیم که با پیشرفت‌هایی که در فناوری‌های روز دنیا به وجود آمده، HP قادر شده یک مانیتور LED سبک‌تر تولید کند که می‌توان آن را روی دیوار یا سطوح دیگر نصب کرد. از دیگر ویژگی‌های شاخص این نمایشگر که اجازه می‌دهد آن را روی دیوار نصب کنید، الگوی نصب VESA است که به سهولت نصب آن کمک قابل توجهی می‌کند. اگر از این قابلیت‌ها استفاده کنید و HP VH240a را روی دیوار نصب کنید، فضای قابل توجهی روی میز کار شما در اختیارتان قرار خواهد داد.

همچنین، در این مانیتور سیم‌ها را هم می‌توان پنهان کرد تا دست و پا گیر هم نباشند. اگر به دنبال اتصال LED خود به تلویزیون هستید، می‌توانید مانیتور HP VH240a ۲۳.۸ اینچی Full HD 1080p را با خیال راحت به عنوان یکی از بهترین مانیتورهای ترید خریداری کنید. این مانیتور که اندازه آن را هم می‌توان بهترین سایز مانیتور برای ترید در نظر گرفت، دارای درگاه‌های VGA و HDMI است. بنابراین، شما می‌توانید از پورت‌های کابل VGA استفاده کنید تا LED خود را به تلویزیون متصل کنید. این کار سیگنال‌های تصویر را از کامپیوتر شما به این صفحه نمایش LED منتقل می‌کند.

ویژگی های اصلی مانیتور HP VH240a 23.8-inch Full HD 1080p

• اندازه ۲۳.۸ اینچی

• مجهز به اسپیکرهای داخلی

• دارای رزولوشن ۱۰۸۰ × ۱۹۲۰ پیکسل

• مجهز به درگاه برای اتصال کابل VGA و HDMI

• ضدانعکاس نور

• زاویه‌ی مانیتور و ارتفاع آن قابل تنظیم است

• قابل نصب روی دیوار

برای شناخت بهترین کارت حافظه موبایل و آگاهی از مشخصات و ویژگی‌های مختلفی که می‌تواند داشته باشد، می‌توانید به مطلبی که مشخص شده است مراجعه کنید.

نقاط قوت و ضعف مانیتور HP VH240a 23.8-inch Full HD 1080p

نقاط قوت نقاط ضعف
مجهز به پنل LED که قابل تنظیم است و به کاربران اجازه می‌دهد زاویه آن را تغییر دهند اندازه این مانیتور چندان زیاد نیست
قیمت مناسب
رزولوشن بالا
قابل نصب روی دیوار

مانیتور Philips 276E8VJSB 27-inch Monitor, 4K UHD IPS

بررسی مانیتور Philips 276E8VJSB 27-inch Monitor

مشخصات مانیتور Philips 276E8VJSB 27-inch Monitor, 4K UHD IPS

• سایز صفحه نمایش: ۲۷ اینچ

• پنل نمایشگر: LED

• حداکثر رزولوشن: ۲۱۶۰ × ۳۸۴۰ پیکسل

• ویژگی‌های شاخص: مجهز به فناوری پنل IPS که زاویه دید ۱۷۸ درجه‌ای به کاربر می‌دهد، مجهز به فناوری Multiview، عدم سوسوی نور تصویر، رنگ‌های ۱۰ بیت برای افزایش دقت رنگ‌ها، دارای طراحی زیبا، باریک و ظریف

• درگاه‌ها: ۲ درگاه HDMI

برای شناخت بهترین مانیتور برای برنامه نویسی کلیک کنید.

نگاهی کلی به مانیتور Philips 276E8VJSB 27-inch Monitor, 4K UHD IPS

این مانیتور، می‌تواند بالاترین و بیشترین کیفیت تصویر با وضوح فوق العاده بالایی در اختیار شما قرار دهد. مانیتور Philips 276E8VJSB با رزولوشن ۲۱۶۰ × ۳۸۴۰ پیکسلی خود، بالاترین رزولوشن را بین بهترین مانیتورها برای ترید در لیست امروز ما در اختیار دارد. بنابراین، از این نظر، می‌توان آن را یکی از بهترین مانیتورهای ترید در مطلب امروز خود معرفی کنیم. در واقع، با این رزولوشن بسیار زیاد، می‌تواند دقیقا همان وضوح و شفافیتی که برای دیدن چارت بازارهای مالی نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد. همانطور که با خواندن تیتر این بخش هم متوجه شده‌اید، این مانیتور توسط شرکت Philips طراحی و ساخته شده است. شرکتی که برای ساخت کامپیوترها و قطعات سخت افزاری بسیار باکیفیت شهرت دارد.

Philips 276E8VJSB یک مانیتور زیبا با طراحی باریک و ظریف است که آن را بسیار چشم نواز کرده. اندازه‌ی آن، ۲۷ اینچ است و زاویه دید فوق العاده‌ای ارائه می‌دهد. در واقع بزرگی آن، باعث شده تا مشاهده‌ی جزئیات در آن راحت‌تر باشد. هر چه جلوتر می‌رویم، توصیه‌ی کارشناسان به خرید نمایشگرهایی که اندازه‌ی بزرگی دارند، بیشتر می‌شود؛ به خصوص در زمینه‌ی ترید. زیرا با افزایش المان‌های قابل بررسی، باید ابزار بزرگ‌تری در اختیار داشته باشید که بتواند تمامی چارت‌های مورد نیاز شما که باید آن‌ها را تحلیل کنید، در خودش جای دهد.

بررسی مانیتور Philips 276E8VJSB 27-inch Monitor, 4K UHD IPS

مهم نیست که اعداد چقدر ریز باشند یا چارت چقدر پیچیده باشد. زیرا در هر صورت، مانیتور Philips 276E8VJSB با اندازه‌ی بزرگی که دارد، قادر است همه چیز را به خوبی به شما نمایش دهد. در واقع، با این مانیتور دید کاملا واضحی به همه‌ی جزئیات خواهید داشت. با توجه به رزولوشن بالای Philips 276E8VJSB، بسیاری از تریدرها تصمیم می‌گیرند که حتما آن را در ستاپ معاملاتی خود لحاظ کنند. زیرا در کنار طراحی ظریف و باریکی که دارد، نسبت به تمام مانیتورهای دیگری که در این لیست وجود دارد، می‌تواند از چشم کاربران محافظت کند. بسیاری از تریدرها به این دلیل عاشق Philips 276E8VJSB می‌شوند که نور تصویر در آن سوسو نمی‌زند و کم‌ترین نور آبی را بین مدل‌های موجود در این مطلب ارائه می‌دهد.

این محافظتِ شدید در برابر نور آبی، برای چشم کاربران بسیار خوب است. زیرا به آن‌ها اجازه می‌دهد که مدت طولانی‌تری با این مانیتور کار کنند و به تصویر آن نگاه کنند. سوسو زدن نور تصویر می‌تواند باعث سردرد شود و به شما آسیب برساند. بنابراین بهتر است یک مانیتورِ خوب مثل Philips 276E8VJSB خریداری کنید که می‌تواند از وارد آمدن فشار به چشم شما جلوگیری کند. یکی دیگر از مزیت‌هایی که طراحی باریک و ظریف این مانیتور برای آن به همراه آورده، این است که به سادگی می‌توان آن را روی دیوار نصب کرد. این امر به سبب وزن سبک این مانیتور محقق شده.

ویژگی های اصلی مانیتور Philips 276E8VJSB 27-inch Monitor, 4K UHD IPS

• اندازه بزرگ ۲۷ اینچی

• رزولوشن بسیار بالای ۲۱۶۰ × ۳۸۴۰ پیکسلی

• دارای طراحی زیبا، باریک و ظریف

• مجهز به فناوری ضد سوسوی نور تصویر

• مجهز به دو درگاه HDMI

• مجهز به استاندارد TCG

• دارای عمق رنگ ۱۰ بیت (هشت بیت + FRC)

آیا می‌دانید بهترین کارت گرافیک لپتاپ کدام است؟

نقاط قوت

نقاط ضعف

این مانیتور بالاترین رزولوشن را بین تمامی مانیتورهای معرفی شده‌ی دیگر در این مطلب دارد قیمت این مانیتور نسبت به گزینه‌های دیگری که در این لیست معرفی شده‌اند، زیاد است.
استفاده از فناوری IPS برای ارائه بهترین زوایای دید به کاربران
طراحی این مانیتور دکوراسیون ستاپ معاملاتی شما را تکمیل می‌کند
مجهز به دو درگاه HDMI برای تسهیل اتصال دستگاه‌های مختلف

مانیتور LG Ultrawide WN80C

مشخصات مانیتور LG Ultrawide WN80C
  • رزولوشن: ۱۴۴۰ پیکسل
  • سطح نمایشگر: ضد انعکاس
  • اندازه نمایشگر: ۳۴ اینچ
نگاهی کلی به مانیتور LG Ultrawide WN80C

LG 34WN80C-B یک مانیتور الترا واید است. این محصول، با مشخصات قابل قبول خود، موفق شده به شکل بسیار خوبی خودش را به عنوان یکی از بهترین مانیتورهای ترید و بهترین مانیتورها برای ترید مطرح کند. ویژگی‌های نرم افزاری به کار رفته در این مانیتور، قادر به ایجاد یک مانیتور بسیار باکیفیت و عالی برای مصارف اداری شده‌اند که علاقه و تمایل شما به کار کردن را نیز افزایش می‌دهند. در واقع، استفاده از این مانیتور می‌توان بازدهی کاری شما را نیز افزایش دهد. قابلیت‌های اتصالات کاربردی نظیر پشتیبانی از USB-C نیز در آن وجود دارد. این درگاه USB-C باعث می‌شود کاربران بتوانند به راحتی آن را به مک بوک پرو خود نیز متصل کنند. با این ویژگی، LG 34WN80C-B یکی از بهترین مانیتورهای ترید برای مک بوک پروها نیز به شمار می‌رود.

با فضای نمایشگر اضافی که در این مانیتور وجود دارد، باعث می‌شود LG 34WN80C-B اغوا کننده‌تر از آنچه که واقعا هست، در نظر بگیریم. یکی دیگر از ویژگی‌های قابل ذکر این مانیتور، پشتیبانی از گزینه‌های On-screen است. گزینه‌های کنترل روی صفحه‌ی ال‌جی به شما این امکان را می‌دهند که شبکه‌ای را برای برنامه‌ها و پنجره‌های مختلف انتخاب کنید و صفحه‌نمایش را به چند بخش مختلف تقسیم کنید. فقط کافی است هر چیزی که نیاز دارید نمایش داده شود را در صفحه رها کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های این مانیتور این است که دارای تنظیم ارتفاع کلی بسیار خوبی با ارتفاع ۶.۳ اینچی با یک مکانیزم فنری است.

مقاله پیشنهادی :  بهترین تلویزیون ایرانی (در سال 1401، 2022)
بررسی مانیتور LG Ultrawide WN80C

با وجود چنین قابلیت‌هایی، باید انتظار داشته باشید که بهای گزافی هم بپردازید. LG 34WN80C-B نیز درست مانند اکثر مانیتورهای مانیتورهای التراوایدِ فوق العاده‌ی دیگر LG، قیمت نسبتا زیادی دارد. در هر صورت، تمرکز اصلی LG زمان تولید و ساخت این مانیتور، ایجاد یک نمایشگرِ کاریِ فوق العاده بوده. همچنین، کاملا واضح و روشن است که برای افراد حرفه‌ای در نظر گرفته شده است. بنابراین، نمی‌توانیم چندان مطمئن باشیم که با توجه به قیمت نه چندان کمی که دارد، برای مصارف دیگر هم مناسب است. به عنوان مثال، نمی‌توانیم آن را برای گیمرها هم مناسب بدانیم. بیشتر بهتر است در بین همان بهترین مانیتورها برای ترید باقی بماند. اما LG 34WN80C-B در زمینه‌ی تخصص خودش، فوق العاده درخشان است.

یعنی برای مصارف کاری، مثل ترید کردن در بازارهای مالی، بهترین گزینه‌ای است که می‌توان انتخاب کرد. مخصوصا که ۳۴ اینچ اندازه دارد که بهترین سایز مانیتور برای ترید محسوب می‌شود. این مانیتور، تمام تمرکز و حواس شما را روی چارت بازارهای مالی نگه می‌دارد. هیچ ویژگی که باعث حواس پرتی شما شود، در آن وجود ندارد. همچنین، از سلامت چشم شما هم کاملا مراقبت می‌کند. بنابراین، برای استفاده‌ی طولانی مدت هم کاملا مناسب است و بسیار راحت می‌باشد. به هر حال، LG همیشه در بازار محصولاتی مثل نمایشگر، نشان داده که جزو معتبرترین و قابل اعتمادترین برندهایی است که ضمن ارائه‌ی بهترین و بالاترین سطح ممکن از کیفیت، سلامت کاربران خود را نیز مد نظر قرار می‌دهد.

مانیتور BenQ GW2480 24 Inch IPS Monitor

بررسی BenQ GW2480 24 Inch IPS Monitor

مشخصات مانیتور BenQ GW2480 24 Inch IPS Monitor

• سایز صفحه نمایش: ۲۴ اینچ

• پنل نمایشگر: LED

• حداکثر رزولوشن ۱۰۸۰ × ۱۹۲۰ پیکسل

• ویژگی‌های شاخص: مجهز به فناوری فیلتر نور آبی، طراحی بدنه‌ی الترا اسلیم، فناوری IPS برای زاویه دید وسیع و عریض، دارای سیستم مدیریت کابل

• درگاه‌ها: VGA و HDMI و پورت نمایشگر

آیا بهترین برند پاور کامپیوتر را می‌شناسید؟

نگاهی کلی به مانیتور BenQ GW2480 24 Inch IPS Monitor

اگر قصد دارید چندین ساعت از وقت خود در طول روز را به ترید کردن اختصاص دهید، به مانیتوری نظیر BenQ GW2480 که جزو بهترین مانیتورها برای ترید است نیاز دارید. اما چرا آن را جزو بهترین مانیتورها برای ترید و بهترین مانیتورهای ترید در نظر می‌گیریم؟ زیرا نور آبی بسیار کمی دارد و علاوه بر این، از فناوری ضد سوسوی نور هم پشتیبانی می‌کند. به هر حال، هیچ تریدری دوست ندارد که زمان ترید کردن دچار سردرد شود یا برای چشمانش مشکلی به وجود بیاید. با توجه به افزایش قرار گرفتن در معرض نور مصنوعی، استفاده از مانیتوری که می‌تواند از چشمان شما مراقبت کند بسیار مهم است. مانیتور BenQ GW2480 یک نمایشگر جذاب است که می‌تواند مکمل دکوراسیون اتاق یا محل کار شما هم باشد و جذابیت زیادی به آن اضافه کند.

علاوه بر این، یک پایه‌ی کوچک در اختیار دارد که باعث می‌شود فضای بسیار کمی اشغال کند. خود مانیتور هم دارای طراحی Ultra-Slim است. پشتیبانی از فناوری IPS نیز در آن به چشم می‌خورد. بدین ترتیب، دارای زاویه دید ۱۷۸ درجه‌ای است. درمورد سازندگان آن نیز باید توضیح دهیم که یک شرکت چند ملیتی است که مقر اصلی آن در تایوان قرار دارد و کامپیوتر و لوازم الکترونیکی ارتباطی تولید می کند. خود BenQ هم مخفف عبارت Bringing enjoyment ‘n’ quality to life به معنی “اضافه کردن لذت و کیفیت به زندگی” است.

بررسی مانیتور BenQ GW2480 24 Inch IPS Monitor

با خرید این مانیتور دیگر نگران قطع شدن کابل نخواهید بود. زیرا دارای یک ساختاری درونی و یکپارچه سازی شده برای مدیریت کابل‌ها است. این ساختار می‌تواند کابل‌ها را به شکل منظمی در پایه مانیتور نگه دارد. به هر حال، مرتب نگه داشتند مواردی نظیر کابل‌های مانیتور، می‌تواند بسیار اهمیت داشته باشد. به خصوص اگر فرزند کوچک یا حیوان خانگی دارید که دوست دارند در منزل بدوند. بدین ترتیب، از حوادث و اتفاقات هم جلوگیری خواهید کرد. علاوه بر این، کابل‌های یکپارچه باعث می‌شود منزل یا محل کار شما مرتب و منظم به نظر برسد.

ویژگی های شاخص مانیتور BenQ GW2480 24 Inch IPS Monitor

• اندازه‌ی ۲۴ اینچی

• طراحی الترا اسلیم

• استفاده از فناوری IPS

• مجهز به اسپیکرهای داخلی

• دارای سیستم مدیریت کابل داخلی

• رزولوشن بالای ۱۰۸۰ × ۱۹۲۰ پیکسلی

• پشتیبانی از زاویه دید کاملا وسیع و گسترده به اندازه ۱۷۸ درجه

• نور آبی بسیار کمی دارد

• مجهز به فناوری‌های لازم برای جلوگیری از سوسو زدن نور تصویر

برای شناخت بهترین رم کامپیوتر DDR3 به مطلبی که مشخص شده است مراجعه کنید.

نقاط قوت

نقاط ضعف

تصویر این مانیتور اصلا سوسو نمی‌زند و نور آبی بسیار کمی هم دارد. این قابلیت‌ها از چشم کاربران محافظت می‌کنند و از آسیب رسیدن به آن‌ها به وسیله‌ی نور مصنوعی نیز جلوگیری می‌کنند. ارتفاع آن قابل تنظیم نیست
رزولوشن بالایی دارد که می‌تواند به تریدرها اجازه دهد چارت‌های مورد نیاز خود را به طور کاملا واضح و شفاف مشاهده و تحلیل کنند.
قیمت مناسبی دارد.
دارای یک ساختار منحصر به فرد داخلی برای مدیریت کابل‌ها است که می‌تواند آن‌ها را به شکل کاملا امن و مطمئنی نگهداری کند.

Dell S Series Led-Lit Monitor 32-inch (S3219D)

بررسی Dell S Series Led-Lit Monitor 32-inch (S3219D)

مشخصات مانیتور Dell S Series Led-Lit Monitor 32-inch (S3219D)

• اندازه صفحه نمایش: ۳۲ اینچ

• پنل نمایشگر: LED

• حداکثر رزولوشن: ۱۴۴۰ × ۲۵۶۰ پیکسل

• اسپیکر: ۲ اسپیکر یکپارچه سازی شده‌ی داخلی

• ویژگی‌های شاخص: توان مصرفی پایین، مجهر به طراحی مناسب برای نصب روی دیوار، بدون سوسوی نور

• درگاه‌ها و اسلات‌ها: ۲ پورت HDMI، دو پورت شارژ، ۵ پورت خط خروجی صدا و ۲ اسلات امنیتی

بهترین مادربرد DDR3 را بهتر بشناسید.

نگاهی کلی به مانیتور Dell S Series Led-Lit Monitor 32-inch (S3219D)

مانیتور Dell S Series Led-Lit Monitor 32-inch (S3219D) یک نمایشگر فوق عریض بزرگ است که ۳۲ اینچ اندازه دارد. فکر می‌کنم همه بدانند که Dell Technologies بهترین و باکیفیت‌ترین مانیتورها را تولید می‌کند. صفحه نمایش‌های رنگارنگ این مانیتورها با رنگ‌های زنده و واقعی خود، رزولوشن بالا، نمایشگر ضدانعکاس، پورت‌های مختلف و فرمت بزرگ خود، به خوبی نشان می‌دهند که در چه سطحی از کیفیت قرار دارند.

همچنین، با اندازه‌ی بزرگی که دارد، در بین بهترین مانیتورهای ترید قرار می‌گیرد. به هر حال، یکی از ویژگی‌های مشترک در بهترین مانیتورهای ترید این است که معمولا اندازه‌ی بزرگی دارند و بهترین مانیتورهای ترید Dell که S3219D یکی از نمایندگان آن‌ها محسوب می‌شود نیز همین روند را به خوبی پیاده سازی کرده است. در واقع، بزرگ بودن نمایشگر در بهترین مانیتورهای ترید باعث می‌شود تاریخچه‌ی قیمت و چارت‌ها را با جزئیات بیشتری مشاهده کنید. این یعنی بهترین مانیتورها برای ترید می‌توانند نقاط عرضه و تقاضا یا حمایت‌ها و مقاومت‌ها را با جزئیات بیشتری به شما نمایش دهند.

بررسی مانیتور Dell S Series Led-Lit Monitor 32-inch (S3219D)

یکی دیگر از شاخصه‌های بهترین مانیتورها برای ترید این است که رزولوشن بالایی دارند. S3219D که به عنوان یکی از بهترین مانیتورها برای ترید به شما معرفی می‌کنیم هم همینطور است. رزولوشن این مانیتور می‌تواند تا ۱۴۴۰ × ۲۵۶۰ پیکسل افزایش پیدا کند که از این نظر، قطعا می‌تواند یکی از بهترین مانیتورها برای ترید در مطلب امروز ما انتخاب شود. همانطور که می‌دانید، رزولوشن بالا، به معنی این است که مانیتور مورد نظر، می‌تواند یک تصویر کاملا واضح و شفاف ارائه دهد که می‌تواند در باکیفیت‌تر جلوه دادن چارت‌ها تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

رزولوشن بالا، جدا از اینکه به طور موثر و مثبتی در تجربه‌ی کلی معاملات شما اثربخش خواهد بود، می‌تواند در سلامت چشم هم تاثیر گذار باشد. از دیگر ویژگی‌هایی که در بهترین مانیتورها برای ترید وجود دارد، قابلیت‌های اتصالاتی مختلف است. این مانیتور ۲ درگاه HDMI دارد. ۲ پورت شارژ در آن قابل مشاهده است. ۵ درگاه خروجی صدا و ۲ اسلات قفل امنیتی نیز در آن وجود دارد. در صورتی که تمایل دارید این مانیتور را به تلویزیون متصل کنید، می‌توانید از درگاه‌های HDMI استفاده کنید. همچنین، تعداد زیادی درگاه USB نیز در آن وجود دارد که می‌توانند به شما کمک کنند دستگاه‌های USB مختلف خود را به آن متصل نمایید.

ویژگی های شاخص مانیتور Dell S Series Led-Lit Monitor 32-inch (S3219D)

• مجهز به صفحه نمایش عریض ۳۲ اینچی

• ساخته شده به دست برند معتبر و شناخته شده‌ی Dell

• جامعه هدف این مانیتور دقیقا تریدرهای بازارهای مالی نظیر سهام، فارکس، کریپتو، بورس، دلار، طلا و… است و به طور تخصصی برای فعالیت در بازارهای مالی طراحی و ساخته شده

• مجهز به دو اسپیکر یکپارچه سازی شده‌ی داخلیِ ۵ وات

• بدون سوسو زدن نور

• رزولوشن بالا به میزان ۱۴۴۰ × ۲۵۶۰ پیکسل

• دارای بدنه‌ای کاملا سبک وزن که برای اتصال به دیوار طراحی و ساخته شده است

• دارای پورت‌های پرشمار برای اتصالات مختلف از جمله ۲ درگاه HDMI، هشت پورت USB، یک کابل اتصالگر برق، ۵ پورت خط خروجی صدا، ۲ پورت شارژ، ۲ اسلات امنیتی که فقط تعدادی از پورت‌ها و درگاه‌های قابل پشتیبانی این مانیتور محسوب می‌شوند.

بهترین کامپیوتر و سیستم گیمینگ (۵ تا ۲۰ میلیون) را نیز اخیرا معرفی کرده‌ایم.

نقاط قوت

نقاط ضعف

محافظت از چشم در برابر نور آبی قابل تنظیم نیست.
رزولوشن بالا و توانایی ارائه یک تصویر کاملا واضح و شفاف
مجهز به تعداد زیادی از درگاه‌ها و اسلات‌های مختلف برای اتصال
برخورداری از بزرگ‌ترین و بهترین سایز مانیتور برای ترید به اندازه ۳۲ اینچ

سایر مانیتورهایی که شایسته حضور در این لیست هستند

به غیر از مدل‌هایی که تا اینجا در مطلب امروز خود به عنوان بهترین مانیتورهای ترید معرفی کردیم، گزینه‌های دیگری هم وجود دارد که می‌توانید برای این کار انتخاب کنید. متاسفانه، به دلیل بیش از حد طولانی شدن این مطلب نمی‌توانیم مشخصات و جزئیات کامل آن‌ها را در اختیارتان قرار دهیم و فقط به اسم آن‌ها اشاره می‌کنیم. اما اگر فکر می‌کنید که علاقه دارید با هر یک از آن‌ها بیشتر آشنا شوید، می‌توانید در بخش کامنت‌های این مطلب به ما اطلاع دهید تا قسمت دوم این مطلب را نیز تهیه کنیم و آن را به معرفی مدل‌های زیر اختصاص دهیم.

  • dell ultrasharp u2412m monitors (24-inch ) (و یا u2415)
  • Samsung CHG90 Series 49” Curved Monitor
  • LG 34UC99-W 34” Curved Monitor
  • Dell P2419H
  • AOC C24G1
  • Acer SB220Q

جمع بندی بهترین مانیتور برای ترید

یکی از مهم‌ترین ابزارها برای تریدرها، مانیتور است. این افراد با در اختیار داشتن یک مانیتور خوب، می‌توانند عملکرد خود در معاملاتی که انجام می‌دهند را نیز ارتقاء دهند. بنابراین، می‌توان گفت داشتن یک مانیتور خوب برای افرادی که در بازارهای مالی فعالیت می‌کنند، اهمیت زیادی دارد. جدا از کیفیت بالایی که این دسته از نمایشگرها باید داشته باشند، باید به سلامت چشم هم در ساخت آن‌ها اهمیت داده شده باشد. این موضوع، باعث می‌شود که در خرید یک مانیتور خوب برای ترید، یک سری نکات مهم دیگر را هم مد نظر بگیرید. به عنوان مثال، نمایشگری باید انتخاب کنید که نور آبی کمی داشته باشد و نور در آن سوسو هم نزند.

راه‌کارهای مختلف افزایش سرعت اینترنت در گوشی های اندروید

سایر نکات قابل توجه در خرید یک مانیتور مناسب ترید، شامل اندازه (برای انتخاب بهترین سایز مانیتور برای ترید)، رزولوشن، ویژگی‌ها و قابلیت‌های موجود در آن، نرخ تازه سازی تصویر، زاویه دید، طراحی و ارگونومی، توانایی فیلتر کردن نور آبی و موارد مختلف دیگری می‌شوند. بر اساس این معیارها، بهترین مانیتورهای ترید در این مطلب را می‌توان S3219D از برند Dell و 276E8VJSB از برند Philips معرفی کرد.